آزمون دکتری علوم پزشکی خردادماه به شیوه الکترونیک برگزار می شود

به گزارش مجله روگذر، آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی رشته های علوم پزشکی سال تحصیلی 1399-1400 برای اولین بار به شیوه الکترونیک در خردادماه برگزار خواهد شد.

آزمون دکتری علوم پزشکی خردادماه به شیوه الکترونیک برگزار می شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه مجله روگذر، آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پزشکی سال تحصیلی 1399-1400 برای اولین بار به شیوه الکترونیک در روز های 21، 22 و 23 خردادماه 1399 برگزار خواهد شد.

مهلت ثبت نام و ویرایش مدارک برای متقاضیان شرکت در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پزشکی سال تحصیلی 1399-1400 تمدید شده است و داوطلبان از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 14 اردیبهشت ماه 99 تا ساعت 24 روز سه شنبه 16 اردیبهشت ماه 99 می توانند نسبت به ثبت نام جدید و یا ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

با توجه به شرایط پیش آمده، داوطلبان نیازی به مراجعه حضوری به دانشگاه ها جهت اخذ مدارک لازم برای ثبت نام (نظیر تاییدیه تحصیلی، گواهی فارغ التحصیلی و ...) ندارند و می توانند ثبت نام خود را با هر مدرک دیگر (مانند کارت دانشجویی، فرم تسویه حساب دانشگاه، صورتجلسه دفاع) که بیانگر شرایط تحصیلی آن ها باشد، انجام دهند.

پس از عادی شدن اوضاع، لازم است داوطلب از دانشگاه محل تحصیل خود بخواهد تا مدارک مربوطه، توسط آن دانشگاه (از طریق سیستم اتوماسیون اداری) برای مرکز سنجش آموزش پزشکی ارسال شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1015

به "آزمون دکتری علوم پزشکی خردادماه به شیوه الکترونیک برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون دکتری علوم پزشکی خردادماه به شیوه الکترونیک برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید