اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال کرونا در محورهای انار

به گزارش مجله روگذر، طرح کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا در محورهای مواصلاتی شهرستان انار در حال اجراست.

اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال کرونا در محورهای انار

به گزارش خبرنگار ، سرهنگ عبدالله عابدینی، رئیس پلیس راه کرمان ـ یزد (انار) گفت: طبق تصمیم ستاد ملی کرونا مقرر شده از انجام هرگونه سفر در مبدا جلوگیری بعمل آید لذا از عموم مردم تقاضا داریم سفرهای خود را لغو نمایند.

او اضافه نمود: در اجرای طرح مذکور، صرفاً به افراد ساکن هر شهر اجازه ورود به شهر داده خواهد شد و از ورود افراد غیربومی به شهرها جلوگیری بعمل می آید.

سرهنگ عابدینی توضیح داد: طبق تصمیم این ستاد ضروری است، تمام کسانی که در مسافرت هستند هرچه سریعتر به خانه و محل سکونت خود بازگردند تا مسئله ای برای آنها پیش نیاید.

فرمانده پلیس راه کرمان ـ یزد (انار) تأکید کرد: ضروری است مردم بدانند، خودروهای مسافران در زمان بازگشت به محل سکونت به هیچ عنوان امکان ورود به شهرهای طول راستا و استفاده از امکانات شهرها نظیر رستوران ها را نخواهند داشت و برای استراحت باید از استراحتگاه های جاده ها استفاده نمایند.

سرهنگ عابدینی بر لزوم اجرای این تصمیم ها تاکید نمود و گفت: در صورت رعایت نکردن مقرارت و ورود افراد به شهرها، ضمن اعمال جریمه به مبلغ 500 هزار تومان، خودروی آن ها به مدت یک ماه توقیف خواهد شد.

او اضافه نمود: در اجرای این تصمیم ها، تردد وسایل نقلیه باربری حمل نقل کالاهای اساسی، مواد سوختی، فاسدشدنی، محصولات بهداشتی و ضدعفونی با در نظر داشتن نکات بهداشتی بلامانع اعلام شده است.

ب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 971

به "اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال کرونا در محورهای انار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال کرونا در محورهای انار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید