انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد تمدید شد

به گزارش مجله روگذر، با توجه به اضافه شدن رشته های جدید در سامانه انتخاب رشته آزمون سراسری، مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت 24 سه شنبه 13 شهریور تمدید شد.

انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد تمدید شد

به گزارش مجله روگذر، داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org ، نسبت به انتخاب 100 رشته محل یا ویرایش رشته محل های انتخابی خود اقدام نمایند. انتخاب داوطلبان در این دوره بر مبنای نمره کل کنکور سراسری سال 97 است.

داوطلبان می توانند بعد از اطمینان یافتن از وجود رشته محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته ، برای پرداخت هزینه دوره مربوطه اقدام نمایند. داوطلبان می توانند با کد ملی به عنوان نام کاربری و کد شناسه انتخاب رشته (کد هفت رقمی) که در انتهای کارنامه سازمان سنجش درج گردیده است به عنوان رمز عبور، وارد سامانه شوند.

داوطلبانی که رشته محل موردنظر خود را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی پیدا نمی نمایند، توجه داشته باشند پذیرش بخش اعظم رشته محل های دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی است که درصورت تمایل با مراجعه به سامانه این مرکز نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، پیش از این آخرین مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد تا ساعت 24 جمعه 9 شهریور اعلام گردیده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 132

به "انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید