بازدید سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از پیست تختی

به گزارش مجله روگذر، سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با حضور در مجموعه ورزشی تختی از پیست های موتور سواری بازدید کرد.

بازدید سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از پیست تختی

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری مجله روگذر از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی امروز با حضور در مجموعه ورزشی تختی ضمن دیدار و مصاحبه با حسین پور مدیر این مجموعه از پیست موتورکراس و پیست اسلالوم دیدن کرد.

در این بازدید که شهزاد کیانی دبیرکل فدراسیون، اصغر پورگلفزانی سرپرست هیئت تهران و جمعی از دیگر مسئولان مجموعه ورزشی تختی حضور داشتند، حسین پور مدیر مجموعه ورزشی تختی ضمن گزارشی از عملکرد سال گذشته پیست کراس و اسلالوم و میزان فعالیت این دو پیست ارائه کرد و به بیان مسائل و چالش های بهره برداری هرچه بیشتر از پیست پرداخت.

ناظمی پس از بازدید از پیست و بررسی فرصت های موجود، ضمن تشکر از زحمات مدیرعامل مجموعه تختی و همکارانش اظهار کرد: با توجه به محل جغرافیایی مجموعه در شرق تهران می بایست تسهیلات بیشتری جهت حضور جوانان در پیست و راه اندازی هر چه بهتر بخش همگانی و آموزشی موتورکراس و اسلالوم مهیا کرد.

وی افزود: رشته موتورسواری با توجه به داشتن دو پیست آزادی و تختی می تواند در آینده ای نزدیک با بهره برداری مناسب بیشتر مورد توجه جوانان و علاقمندان قرار گیرد و با فراهم کردن تسهیلات بیشتر جمعیت بیشتری از جوانان را به فعالیت در این رشته جذب کرد. پیست تختی می تواند پایگاه اصلی موتورسواری در شرق تهران شود و موجب پیشرفت هر چه بیشتر این رشته شود.

ناظمی افزود: بازدید و بررسی ما از پیست موتورسواری در یک روز بارانی با رعایت قوانین ضدکرونایی نشان از اهمیت ویژه ای است که رشته موتورسواری برای فدراسیون دارد تا بتوانیم هر چه زودتر اقدامات لازم برای راه اندازی هر چه باشکوه تر مسابقات در این پیست را ببینیم.

انتهای پیام/4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1000

به "بازدید سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از پیست تختی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از پیست تختی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید