بازگشت کشتی گیران 3 وزن به اردوی تیم ملی

به گزارش مجله روگذر، کشتی گیران اوزان 65، 74 و 79 کیلوگرم که مسابقه انتخابی شان برگزار شده، از روز دوشنبه هفته آینده به خانه کشتی شهید هادی بازخواهند گشت.

بازگشت کشتی گیران 3 وزن به اردوی تیم ملی

به گزارش خبرنگاران، با برگزاری مسابقه انتخابی وزن 74 کیلوگرم در صبح روز گذشته (8 آبان)، تا به امروز در سه وزن 65، 74 و 79 کیلوگرم مسابقه انتخابی برگزار شده است که به ترتیب امیرمحمد یزدانی، مصطفی حسین خانی و علی سوادکوهی به مقام اول رسیدند و به نظر می رسد ملی پوش کشتی آزاد در جهانی صربستان باشند.

مسابقه انتخابی هفت وزن دیگر هم قرار است روز پنجشنبه هفته آینده (15 آبان) به انجام برسد. دومین مرحله از اردوی تیم ملی آزاد برای شرکت در جهانی 2020 صربستان هم که روز چهارشنبه (هفتم آبان) تمام شد، از روز دوشنبه هفته آینده در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی آغاز می شود که تنها کشتی گیران سه وزن 65، 74 و 79 کیلوگرم که کشتی انتخابی شان برگزار شده است، در این اردو حضور دارند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

باقی نفرات روز چهارشنبه به اردو محلق می شوند تا بعد از انجام تست PRC بتوانند روز پنجشنبه در مسابقه انتخابی که در سالن آزادی برگزار می شود، شرکت و سپس در اردو حضور پیدا کنند. مسابقات جهانی 2020 طی روزهای 22 تا 30 آذر ماه در صربستان برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1333

به "بازگشت کشتی گیران 3 وزن به اردوی تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت کشتی گیران 3 وزن به اردوی تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید