تقسیم بندی آزادکاران تیم ملی به دو گروه

به گزارش مجله روگذر، هادی حبیبی در حاشیه آخرین اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا به خبرنگاران گفت: خوشبختانه آخرین اردوی مسافران بازیهای آسیایی همچون اردوهای قبلی با نظم و انسجام خاصی در حال پیگیری است و اردونشینان با توجه به بازیهای آسیایی و رقابتهای جهانی در دو گروه مجزا با برنامه های متفاوت مشغول تمرین هستند.

تقسیم بندی آزادکاران تیم ملی به دو گروه

وی تصریح کرد: ترکیب تیم اعزامی به بازیهای آسیایی بعد از تورنمنت یاشاردوغو ترکیه و با توجه به عملکرد درون اردویی و همچنین عملکرد برخی از آزادکاران در تورنمنت های بین المللی نهایی و اعلام شد که مطمئنا این نفرات می توانند در بازیهای آسیای به خوبی نتیجه بگیرند.

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد با انتقاد از بی توجهی مسئولان و متولیان ورزش به اردونشینان ملی پوش گفت: تا جایی که وظیفه و مسئولیت های کادر فنی و متولیان فدراسیون کشتی ایجاب می کند ما سعی می کنیم ازهیچ تلاش و کوششی برای رفع نواقص بچه ها و برآورده کردن نیازهای آنان دریغ نکنیم، اما بحث شارژ روحی و روانی آزادکاران و بالابردن انگیزه این بچه ها تا حد فراوانی به توجه و حمایت متولیان ورزش بستگی دارد که متاسفانه تا به امروز خبری از آنان در اردو نشده است.

حبیبی در ادامه افزود: با توجه به افتخاراتی که کشتی و کشتی گیران در ادورا مختلف بازیهای آسیایی و المپیک برای ورزش ایران کسب کرده اند، این خانواده مستحق بی توجهی و عدم حمایت از سوی متولیان ورزش نیست، اما انگار مسئولان، کشتی را به حال خود رها کرده اند.

وی در پایان با اشاره به توجه مسئولان ورزشی کشور به رشته های خاص گفت: متاسفانه برخی از رشته ها به رغم کسب نتایج ضعیف و ناکامی های بزرگ همواره در کانون توجه هستند و شامل هزینه های میلیاردی می شوند، اما کشتی همواره در این میان فدا شده و حتی انعکاس بزرگترین موفقیت های این رشته هم چند روزی بیشتر دوام ندارد.

آخرین اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا از روز 12 مرداد ماه در خانه کشتی تهران آغاز شده و تا روز25 مردادماه ادامه دارد. ترکیب تیم ملی کشتی آزاد ایران در بازیهای آسیایی به شرح زیر است:

57کیلوگرم:رضا اطری

65کیلوگرم :مهران نصیری

74کیلوگرم :مصطفی حسین خانی

86کیلوگرم :حسن یزدانی

97کیلوگرم :علیرضا کریمی

125کیلوگرم:پرویز هادی

منبع: mehrnews.com
انتشار: 24 مرداد 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 6

به "تقسیم بندی آزادکاران تیم ملی به دو گروه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقسیم بندی آزادکاران تیم ملی به دو گروه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید