طباطبایی: اشتباهات داوری بیشتر به ضرر استقلال بوده تا به سودش، سپاهان صلابت لازم را ندارد

به گزارش مجله روگذر، پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد شاگردان فرهاد مجیدی باید از شرایط نه چندان مطلوب سپاهان استفاده کنند و در جام حذفی این تیم را شکست دهند.

طباطبایی: اشتباهات داوری بیشتر به ضرر استقلال بوده تا به سودش، سپاهان صلابت لازم را ندارد

هادی طباطبایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره تساوی استقلال مقابل شهر خودرو گفت: امتیازات دو بازی اخیر خیلی به استقلال و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا کمک کرد. تیم در این فصل نوسان زیادی داشته است و کارش سخت شده بود. این دو بازی مقابل رقبای کسب سهمیه آسیایی اهمیت زیادی داشت. خدا را شکر استقلال امتیازات لازم را از این دو دیدار شش امتیازی گرفت و خودش را در کورس بالای جدول نگه داشت. تقسیم امتیاز مقابل یکی از حریفان اصلی هم پوئنی مثبت است.

وی درباره عملکرد مدافعان و دروازه بان استقلال شرح داد: فکر می کنم باید روی آنها بیشتر کار شود تا کیفیت بهتری از مدافعان ببینیم. استقلال در خط حمله بازیکنان بسیار خوبی دارد و آنها با سرعت و تکنیک خود، کار حریف را سخت می کنند. البته این به معنی خوب نبودن مدافعان استقلال نیست. تیم بازیکنان خوبی در خط دفاع دارد، اما باید در ساختار دفاعی و به خصوص هنگام از دست دادن توپ بیشتر کار کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه هدف شاگردان مجیدی باید ابتدا کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا باشد، درباره دیدار روز دوشنبه مقابل سپاهان در جام حذفی به خبرنگاران گفت: بازی ها حساس شده و این مسابقه هم بسیار سخت است. سپاهان در دو بازی گذشته نتایج خوبی نگرفته است و صلابت لازم را ندارد. این تیم از شرایط مناسبی برخوردار نیست و استقلال باید از این فرصت استفاده کند. امیدوارم استقلال بتواند این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذارد.

طباطبایی در مورد بیانیه باشگاه سپاهان علیه استقلال و اینکه به نظر می رسد زردپوشان در آستانه دیدار مجدد دو تیم قصد جوسازی روی داور مسابقه روز دوشنبه را دارند، اعلام کرد: این مسائل وجود دارد و تیم ها می خواهند از برخی اتفاقات، به نفع خودشان استفاده کنند. این همه اشتباهات داوری به ضرر استقلال بوده، یک بار هم به نفع ما باشد. در مجموع استقلال از اشتباهات داوری بیشتر ضرر دیده است تا سود. اگر اتفاقات داوری را بررسی کنید، می بینید که استقلال در این سال ها، بیشتر در قضیه داوری متضرر بوده تا اینکه اشتباهات به نفع تیم باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1205

به "طباطبایی: اشتباهات داوری بیشتر به ضرر استقلال بوده تا به سودش، سپاهان صلابت لازم را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طباطبایی: اشتباهات داوری بیشتر به ضرر استقلال بوده تا به سودش، سپاهان صلابت لازم را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید