طرح مشاغل خانگی جهت اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی را تسهیل می نماید

به گزارش مجله روگذر، خبرنگاران/اردبیل دبیر طرح توسعه مشاغل خانگی استان اردبیل گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در دبیرخانه این طرح، رشته های شغلی متعددی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی در نظر گرفته شده است.

طرح مشاغل خانگی جهت اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی را تسهیل می نماید

میثم ضارب نیا در ملاقات با پیشران رشته شغلی مترجمی متون، اظهار کرد: با توجه به تخصص علمی و آکادمیک فارغ التحصیلان دانشگاهی، برنامه ریزی و بسترسازی مناسبی جهت اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی انجام گرفته است.

وی ویراستاری، مترجمی و انیماتور را از جمله رشته های شغلی پیش بینی شده در دبیرخانه طرح توسعه مشاغل مطرح نمود که افراد با تخصص دانشگاهی مرتبط در این حوزه، می توانند متقاضیان موفقی در این رشته ها باشند.

دبیر دبیرخانه مشاغل خانگی استان اردبیل گفت: اشتغال یکی از دغدغه های مهم فارغ التحصیلان دانشگاهی است که امیدواریم این طرح بتواند به جامعه هدف استان یاری کند.

ضارب نیا با اظهار امیدواری به اینکه این طرح به چرخه اشتغال استان یاری شایانی خواهد نمود، گفت:تحقق اهداف طرح توسعه مشاغل خانگی به همراهی و همکاری نقش آفرینان حوزه کارآفرینی و مشاغل خانگی احتیاج دارد.

وی در ادامه به نقش سازنده پیشران ها در موفقیت طرح توسعه مشاغل خانگی اردبیل اشاره و اظهار داشت: بدون همکاری و جذب پیشران هایی که سابقه موفقی در رشته شغلی مورد نظر دارند، نمی توانیم طرح موفقی را اجرا نماییم و امیدواریم افراد فعال در رشته های شغلی این طرح، همکاری شایسته ای با دبیرخانه در طول اجرای طرح داشته باشند.

ضارب نیا ادامه داد: از آن جایی که این طرح پیشران محور بوده و وابسته به همکاری مناسب پیشران ها است، تسهیلات مناسبی نیز در این طرح برای این عزیزان در نظر گرفته شده است که به رونق کسب و کار آنها یاری خواهد نمود.

در این بازدید، دکتر علیزاده، پیشران رشته شغلی مترجمی متون، آمادگی خود را جهت همکاری در اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی خاطرنشان کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 فروردین 1400 بروزرسانی: 9 فروردین 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1572

به "طرح مشاغل خانگی جهت اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی را تسهیل می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح مشاغل خانگی جهت اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی را تسهیل می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید