عملیات آسفالت 2 راه روستایی شهرستان اراک انتها یافت

به گزارش مجله روگذر، مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: عملیات بهسازی و تکمیل آسفالت 2 راه روستایی امرآباد به شانق و عیسی آباد به طول 6 کیلومتر خاتمه یافت.

عملیات آسفالت 2 راه روستایی شهرستان اراک انتها یافت

به گزارش مجله روگذر آنلاین، احمد مرزبان روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اضافه نمود: این عملیات راه سازی در راستای افزایش سطح ایمنی جهت تردد و تسهیل در آمد و شد و رفاه حال اهالی روستا ها و اتصال 2 شهرستان اراک و محلات صورت گرفته است.

وی گفت: 17 میلیارد ریال اعتبار برای این طرح ها هزینه شده که برای اجرای آن حدود سه هزار تن آسفالت مصرف و برای 40 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال فراهم شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: این جاده در مجموع 32 کیلومتر است که عملیات بهسازی و آسفالت آن در سال های گذشته بخشی از آن صورت گرفته بود.

مرزبان اضافه نمود: با بهره برداری کامل این محور شهرستان های اراک و محلات به وسیله این جاده مرتبط شده و طول جهت 15 کیلومتر کاهش یافته است.

وی گفت: 22 طرح عمرانی در حوزه ساخت راه های روستایی استان شامل جاده ارتباطی غرب رودخانه قره چای، تعریض محور مرزیجران به هزاوه، بهسازی و آسفالت ساروق به مشهدالکوبه، قزلقاش به گوگسیگرد، میلاجرد و سلوکلو در حال انجام است.

مرزبان اضافه نمود : با اجرای این طرح ها حدود 20 کیلومتر دیگر از محورهای روستایی استان آسفالت می گردد.

6 هزار و 400 کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهار هزار کیلومتر آن را راه های روستایی تشکیل داده است.

روزانه حدود 490 هزار وسیله نقلیه از جاده های استان مرکزی تردد می نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 943

به "عملیات آسفالت 2 راه روستایی شهرستان اراک انتها یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات آسفالت 2 راه روستایی شهرستان اراک انتها یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید