مسابقات تیراندازی با کمان دانشجویان کشور برگزار می گردد

به گزارش مجله روگذر، مسابقات قهرمانی تیراندازی با کمان دانشجویان کشور با همکاری فدراسیون تیراندازی با کمان و دانشگاهی در تمامی استان های کشور برگزار می گردد.

مسابقات تیراندازی با کمان دانشجویان کشور برگزار می گردد

به گزارش مجله روگذر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، به منظور هماهنگی و برنامه ریزی مسابقات تیراندازی با کمان دانشجویان برای شناخت نفرات برتر برای حضور در تیم ملی دانشجویان برای شرکت در سی امین یونیورسیاد دانشجویان دنیا جلسه روسای فدراسیون دانشگاهی و تیراندازی با کمان برگزار گردید.

بنا براین گزارش در این جلسه که با حضور دکتر دهخدا رئیس فدراسیون دانشگاهی، دکتر شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان، نجار مدیر تیم های ملی فدراسیون تیراندازی با کمان، کریمی مسئول کمیته فنی و مسابقات و مرادی مدیر روابط عمومی فدراسیون دانشگاهی در محل فدراسیون دانشگاهی برگزار گردید در خصوص چگونگی برگزاری و تشکیل تیم ملی تیراندازی با کمان دانشجویان بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه مقرر شد با همکاری هیئت های ورزش دانشگاهی و تیرو کمان استان ها مسابقات استانی تا سرانجام دی ماه برگزار و نفرات برتر پس از تایید فنی به مسابقات کشوری راه یابند.

همچنین مسابقات کشور به منظور شناخت نفرات برتر برای حضور در تیم ملی دانشجویان برای شرکت در یونیورسیاد 2019 ایتالیا همزمان با دهه مبارک فجر در سایت فدراسیون تیراندازی با کمان برگزار گردد.

در سرانجام این جلسه حکم رئیس انجمن تیراندازی با کمان دانشجویان به دکتر شعبانی اهداء شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 172

به "مسابقات تیراندازی با کمان دانشجویان کشور برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات تیراندازی با کمان دانشجویان کشور برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید