ناسا درخصوص پروژه های کرونایی به کاخ سفید می رود

به گزارش مجله روگذر، مدیر ناسا به همراه چند تن از اعضای این سازمان، برای ارائه توضیحاتی راجع به پروژه های کروناویروسی خود به کاخ سفید دعوت شدند.

ناسا درخصوص پروژه های کرونایی به کاخ سفید می رود

جیم برایدنستاین مدیر ناسا طی ملاقاتی با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید، درباره پروژه های این سازمان در زمینه کروناویروس توضیحاتی را ارائه داد.

جیم برایدنستاین و دیگر مقامات ناسا با دونالد ترامپ ملاقات کردند و توضیحاتی را راجع به پروژه های کرونایی ناسا ارائه دادند.

در این مراسم یک ونتیلاتور، کلاه تنفسی و سیستم ضدعفونی کننده که توسط متخصصان ناسا ساخته شده بود و در رسانه ها مورد بحث قرار گرفت، به ترامپ نشان داده شد.

برایدنستاین در ابتدای مراسم گفت: بسیاری از نیروهای کاری ما در خانه مانده اند.

برایدنستاین و دیو گالاگهر(Dave Gallagher) از مسئولان آزمایشگاه پیش رانش جت ناسا توضیحات مختصری را راجع به این سه پروژه ارائه دادند.

دونالد ترامپ هم پیش از انتها مراسم چند سوال راجع به این پروژه ها پرسید.

این مراسم کوتاه بر تلاش های ناسا در حمایت از تلاش های مقابله با کروناویروس تمرکز داشت.

جالب است ترامپ در این مراسم مدعی شد که به ناسا نیرویی دوباره بخشیده است. این در حالی است که بسیاری از پروژه های مهم ناسا قبل از دوران ریاست جمهوری ترامپ آغاز شده بود.

زمانی که برایدنستاین راجع به کلاه تنفسی فشار مثبت توضیحاتی ارائه داد، که این سیستم با همکاری شرکت ویرجین گلکتیک(Virgin Galactic) ساخته شده است، ترامپ بیشتر مشتاق شد و پرسید: سطح ایمنی این کلاه تا چه اندازه است؟

برایدنستاین پاسخ داد: فکر می کنم که بسیار ایمن است. اگر از شرکت ویرجین گلکتیک هم بپرسید آن ها ایمنی محصول را تایید خواهند کرد.،ایسنا

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1045

به "ناسا درخصوص پروژه های کرونایی به کاخ سفید می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناسا درخصوص پروژه های کرونایی به کاخ سفید می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید