آشنایی با مراکز خرید پکن در تور چین

به گزارش مجله روگذر، پکن پایتختی وسیع و پهناور در کشور چین است و جز شهرهای پرجمعیت چینی می باشد. اغلب کسانی که به سمت این شهر می روند قصد بازدید از آثار تاریخی و خرید از مراکز خرید این شهر را دارا می باشند. شهر پکن از زمانی که المپیک 2008 در آن برگزار گردید به عنوان یکی از بزرگترین و شهرهای جذاب برای توریست ها تبدیل شد و از آن پس تورهای گردشگری بسیاری به شهر پکن در چین برگزار گردید. کسانی که برای خرید به سمت این شهر می روند می توانند باید بدانند که پکن برای عاشقان خرید بهشتی نامحدود است. ما در ادامه مطلب این مطلب از مجله گردشگری خبرنگاران درباره مراکز خرید پکن صحبت کنیم و تعدادی از بهترین های آن ها که با قیمت مناسب می توان خریدهای مناسب کرد را نام ببریم؛ با ما در ادامه همراه باشید.

آشنایی با مراکز خرید پکن در تور چین

مرکز خرید پلازای شرقی پکن

یکی از معروف ترین مراکز خرید پکن که باید در تور چین ببینید و بزرگترین مجتمع تجاری و زنجیره ای کل آسیا محسوب می گردد، مرکز خرید پلازای شرقی است. این مکان مساحتی برابر با 130000 متر مربع دارا می باشد. این شعبه از مرکز خرید پلازا در قلب شهر پکن واقع شده است و دقیقا مابین خیابان طلایی وانگ فوجینگ و خیابان نقره ای یا همان درگان شمالی قرار گرفته است.

به منظور مراجعه به مرکز خرید پلازای شرقی این مکان 10 صبح تا 10 شب است و برای رفتن به پلازای شرقی کافی است.

رفتن به پلازای شرقی کافی است سوار ترن خط یک شوید و در ایستگاه وانگ فوجینگ از ترن پیاده گشت و از خروجی A بهره ببرید.

آدرس: No.1 East Chang An Avenue, strategically located along Wangfujing Street, Beijing

مرکز خرید جینیوان یانشا پکن

یکی دیگر از بهترین مراکز خرید پکن که هواداران بسیاری هم دارد، جینیوان یانشا نام دارد. این مرکز خرید ساختمانی 6 طبقه است و تقریبا 1.5 برابر از مرکز خرید آمریکا بزرگتر است. این مرکز خرید دارای 230 پله برقی است و بیش از 1000 پله دارد و قسمتی از آن برای رستوران هایش در نظر گرفته شده است.

این مرکز از ساعت 10 صبح تا 9 شب باز است.

آدرس: 1 Yuanda Road, Haidian District, Beijing

مرکز خرید گیت پکن

از برترین مراکز خرید پکن که می توان برای خرید لباس و آشنایی با مد روز از آن بهره برد مرکز خرید گیت است. این مرکز خرید دارای کالاهای اصلی است و تمامی برندهای مطرح دنیا در آن دارای شعبه هستند.

این مرکز از ساعت 10 صبح تا 10 شب آماده خدمات به مشتریان است.

آدرس: 19 Zhongguancun Dajie, Haidian District, Beijing

مرکز خرید شین کنگ پکن

آنچه جالب است بدانید این است که مسافران در شهر پکن احتیاجی به پرداخت مالیات ندارند پس می توانند به مرکز خرید شین کنگ بروند و از برندهای مختلفی که در این فروشگاه شعبه دارند نیز خرید نمایند. این مرکز تجاری بیش 900 برند دنیای در آن خرید و فروش می نمایند و بزرگترین فروشگاه مارک گوچی در کل آسیا در شین کنگ واقع شده است. از دیگر خصوصیات بارزی که شین کنگ را از دیگر مراکز جدا می نماید رستوران های با کیفیت و همراه با غذاهای لذیذ آن است و کوفته های معروفی دارد.

به منظور دسترسی به مرکز خرید شین کنگ می باید ترن خط یک را سوار شوید و در ایستگاه دوانگلو از آن پیاده شوید و از خروجی A خارج شوید.

زمان مراجعه به این مرکز خرید 10 صبح تا 10 شب است.

آدرس: No.27, Jianguo Road, Chaoyang District, Beijing

مرکز خرید اینتای پکن

یکی دیگر از مراکز خرید پکن که حدود 350000 متر مساحت دارد اینتای نام دارد. این مرکز خرید از سه ساختمان اصلی و چند پارک تشکیل شده و محلی مناسب برای گشت و گذار و تفریح نیز محسوب می گردد. این ساختمان توسط از لحاظ طرز ساخت بسیار زیبا و مهندسی شده است و معمار آن فردی به نام جان پورتمن و همکارانش ساخته شده است. برای رفتن به مرکز خرید اینتای باید از ترن خط یک بهره ببرید و در ایستگاه گومائو پیاده شوید و از خروجی D خارج شوید. در مرکز خرید اینتای می توانید از برندهای مختلف جورجیو آرمانی (Giorgio Armani)، دولچه گابانا، هرمس و… که به بیش از 50 مورد و برند مختلف می رسد خریداری نمایید.

این مرکز از ساعت 11 صبح تا 9:30 شب باز می باشد.

آدرس: 2 Jianguomenwaidajie, Chaoyang District,Beijing China

مرکز خرید سولانا پکن

مرکز خرید سولانا سبکی متفاوت از مرکز خرید را به مشتریان خود که بیشتر هم اروپایی ها هستند نیز نشان می دهد. این مرکز خرید ترکیبی از تجارت پیشرفته و استفاده از مناظر و اماکن طبیعی است. شما می توانید با قدم زدن در مرکز خرید سولانا بدون آنکه خرید کنید لحظات خوشی را سپری کنید. اگرچه پکن شهری است که با کمبود آب مواجعه است اما در این مرکز خرید شما می توانید آبنماهای زیبا و مدرنی را شماهده کنید و حال و هوایتان به طول کلی تغییر کند. بیش از 1000 برنددنیای در این سولانا شعبه دارند و به جرات می توان گفت یکی از بهترین مراکز خرید پکن به شمار می رود. به منظور رسیدن به مرکز خرید سولانا باید ابتدا از ترن خط 1- خودتان را به ایستگاه لیانگماه برسانید و از خروجی B خارج گردد. پس از آن باید به سمت شمال پارک چائویانگ برسید تا به مرکز خرید سولانا برسید.

ساعات دسترسی به این مرکز خرید روزهای دوشنبه و سه شنبه از ساعت 11 صبح تا 9:30 شب و در روزهای شنبه و آدینه 11 صبح تا 10 شب باز می باشد و بقیه روزهای هفته تعطیل است.

آدرس: 6 Chaoyang Park Road

مرکز خرید زیدان جوی پکن

مرکز خرید زیدان جوی یکی از بزرگترین مراکز خرید زیدا است و دارای 13 طبقه است. چند ویژگی شاخص و منحصر به فردی که این مرکز خرید به دیگر مراکز خرید پکن دارد دارا بودن طولانی ترین پله برقی دنیا، بزرگترین سینمای دیجیتال چین، بزرگترین فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی پکن می باشد. بیشترین مارکی که در این مرکز می توانید پیدا کنید زارا، اف ای بی، آیکلو، نکست، موتیوی و هانی است.

به منظور رسیدن به مرکز خرید زیدان جوی در پکن می بایست سوار ترن خط 1 شوید و در ایستگاه زیدان پیاده شوید و از خروجی F1 خارج شوید تا به آن برسید.

آدرس: 131 Xidan Beidajie, Xicheng District, Beijing

مرکز خرید دپلیس پکن

دپلیس یکی دیگر از مراکز خرید پکن است که مملو از هنر، تکنولوژی و نور می باشد و در حقیقت محلی لوکس برای کسانی است که عاشق خرید کالاهای مورد احتیاج هستند. این مرکز خرید از چهار طبقه تشکیل شده که در آن رستوران های گوناگونی برای ذائقه های مختلف وجود دارد. شما از تمامی برندهای دنیا در این مرکز خرید میتوانید شعبه مشاهده کنید و از آن ها خرید کنید.

آدرس: 9 Guanghua Lu, Beijing

مرکز خرید سنلیتون پکن

دیگر مرکز خرید پکن که می توانید برای خرید به آن مراجعه کنید، سنلیتون نام دارد. این مرکز خرید دارای دو قسمت شمالی و جنوبی است و در قسمت جنوبی این فروشگاه برندهای معروفی نظیر اسپریت، منگو، آدیداس، نیکلو، استون مادن، و اپل شعبه دارند. گفتنی است که بدانید در این مرکز خرید 30 رستوران و سینمای مختلف وجود دارد.

این مرکز خرید همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب آماده ارائه خدمات به خریداران عزیز می باشد.

آدرس: Courtyard 19, Sanlitun Road, Sanlitun

مرکز خرید کپیتال لند یا زایزمن پکن

یکی دیگر از مراکز خرید پکن که می خواهیم در این مطلب از مجله گردشگری خبرنگاران درباره آن صحبت کنیم، کپیتال لند یا زایزمن است. این مرکز خرید که سه ساختمان مجزا شبیه به هم ساخته شده دارای 260 هزارمتر مربع است و این ساختمان ها در حال حاضر در غرب پکن می باشد. به دلیل قرار دریافت مرکز خرید کپیتال لند در یکی از بهترین مناطق پکن، خطوط 2، 4 و 14 مترو به آن نیز منتهی می گردد. از همین رو شما به راحتی می توانید خودتان را به این مرکز خرید برسانید.

آدرس: No.1, Xizhimenwai Street, Xicheng District, Beijing

منبع: الی گشت
انتشار: 6 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 248

به "آشنایی با مراکز خرید پکن در تور چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با مراکز خرید پکن در تور چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید