همه اخبار و مقاله ها

خبرنگاران آزمایشگاه تشخیص مولکولی کرونا در جهرم کار خود را شروع کرد

شیراز-خبرنگاران-رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: آزمایشگاه تشخیص مولکولی کرونا در این دانشگاه کار خود را شروع کرد که کیفیت این آزمایشگاه مورد تایید انستیتو پاستور ایران و دارای تجهیزات استاندارد تشخیصی است.

15 خرداد 1399

خلیل زاده: غفوری به دلیل تهمت هایی که زده باید به باشگاه احضار گردد، در فرودگاه گفت پولم را نگیرم به قطر نمی روم

رئیس هیئت مدیره استقلال با بیان اینکه وریا غفوری می داند که چه کارهایی برایش انجام دادم، گفت: او به دلیل تهمت هایی که زده، باید به باشگاه فراخوانده گردد.

15 خرداد 1399

تاثیر ویرانگر کرونا بر جامعه زنان

- هفته نامه نیوزویک با اشاره به تشدید نابرابری جنسیتی ناشی از ویروس کرونا، زنان را آسیب پذیرترین قشر در برابر صدمات اقتصادی حاصل از شیوع کرونا دانست.

14 خرداد 1399

15 کودک مهاجر در آبهای یونان غرق شدند

واژگونی قایق مهاجران در سواحل یونان 34 قربانی گرفت که 15 تن از آنها کودک و نوزاد هستند.

13 خرداد 1399

ادامه نقض آتش بس از سوی عربستان؛ موشک باران روستاهای مرزی یمن

منابع یمنی از ادامه حملات موشکی و توپخانه ای متجاوزان سعودی به روستاهای مرزی یمن و تجاوزات هوایی به مناطق مختلف استان الجوف خبر دادند.

13 خرداد 1399

افغانستان، بیش از 3 هزار زندانی برای مقابله با کرونا آزاد شدند

مقامات افغان از آزاد شدن بیش از سه هزار زندانی برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در این کشور خبر داده و تاکید کردند این افراد شامل زندانیان طالبان نمی شوند.

12 خرداد 1399

شورایعالی کار برای آنالیز مولفه های حق مسکن نشست برگزار می نماید

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نوشت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعضاء شورایعالی کار مرکب از نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت را برای آنالیز مولفه های مزدی حق مسکن فراخواند.

12 خرداد 1399

بازدید سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از پیست تختی

سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با حضور در مجموعه ورزشی تختی از پیست های موتور سواری بازدید کرد.

12 خرداد 1399

خبرنگاران انتقاد مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب از همکاری نکردن بعضی نهادها در مقابله با کرونا

مهاباد- خبرنگاران- مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب با اشاره به سیر صعودی مبتلایان به کرونا از همکاری نکردن بعضی نهادهای عضو ستاد مقابله با کرونا در این شهرستان انتقاد کرد.

11 خرداد 1399

سندرز کنار کشید

منابع خبری آمریکا روز چهارشنبه اعلام کردند برنی سندرز از ادامه رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری انصراف داد.

11 خرداد 1399

امیدواری وزیر دارایی یونان درباره دستیابی به توافق تا روز دوشنبه

خبرنگاران: وزیر دارایی یونان تاکید نمود که امیدوار است که آتن تا روز دوشنبه فارغ از نتایج همه پرسی به توافق نهایی با وام دهندگان بین المللی دست یابد.

10 خرداد 1399

با اسپانسری توافق نکرده ایم، ادعاها در این باره کذب است

باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه ای هر گونه توافق با اسپانسری را در حال حاضر رد کرد.

9 خرداد 1399

طرح سه فوریتی تعطیلی یک ماهه کشور با اشتباه نایب رئیس از دستور کار خارج شد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به از دستورکار خارج شدن طرح سه فوریتی تعطیلی یک ماهه کشور در جلسه علنی امروز مجلس گفت که این موضوع با اخطار یک نماینده و اشتباه نایب رئیس، از دستور کار خارج شده و به طرح سه فوریتی اخطار وارد نیست.

9 خرداد 1399

سیروس مقدم: به سکانس پایانی پایتخت 6 به چشم شوخی نگاه کنید ، همین نقدها در پایتخت 5 هم مطرح بود!

سیروس مقدم کارگردان پایتخت6 با اشاره به سکانس پایانی این مجموعه که نقدها فراوانی را به دنبال داشت تأکید کرد که این سکانس صرفاً شوخی بوده و نباید آن را به معنای ادای دین دانست.

8 خرداد 1399

چه کسانی از یارانه کرونا و حمایت دولت جا ماندند؟

به گزارش تجارت نیوز، شیوع ویروس مرموز کرونا در مدت زمان بسیار کوتاهی به یکی از عظیم ترین چالش های بین المللی پس از جنگ جهانی دوم تبدیل شده است. در کنار بخش اعظمی از محتوای منتشرشده در قالب توصیه های بهداشتی، آمار و ارقام مبتلایان و اطلاع رسانی درباره...

8 خرداد 1399

ایده برای بازسازی خانه

بازسازی خانهبا گذشت زمان، خانه ها فرسوده می شوند و برای استفاده بهتر از آنها احتیاج به تعمیرات پیدا می نمایند. بازسازی خانه با افزایش فضاهای کاربردی،کیفیت زندگی ساکنین را بالا می برد همچنین نقاط منفی نقشه ساختمان خانه را نیز جبران می نماید. بازسازی...

8 خرداد 1399

خبرنگاران معاون استاندار فارس:طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان پابرجاست

شیراز-خبرنگاران- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت:طرح فاصله گذاری اجتماعی که طرح هوشمند مقابله با کروناست و بعضی نمودهای آن کنترل ترددها،لغو تجمع ها و تعطیلی صنوف غیر ضرور است کماکان با قوت و قاطعیت در استان پابرجاست و تداوم...

7 خرداد 1399

جاهای ترسناک ایران ؛ جنگلی که جیغ میکشد !

مکان های ترسناک و راز آلود زیادی در ایران وجود دارند که هر کدام افسانه ای را در بر میگیرد و هیچکس از وجود این مناطق خوفناک آگاهی ندارد.

7 خرداد 1399

رئیس جمهور الجزایر حقوق یک ماه خود را به مبارزه با کرونا اختصاص داد

پس از وزرای کابینه الجزایر، رئیس جمهوری این کشور و کارمندان دفترش حقوق یک ماه خود را به کمپین مبارزه با کرونا اهدا کردند.

6 خرداد 1399

تجویزهای ترامپ ادامه دارد،داروی مالاریا درمان کروناست

رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر این ادعا را اعلام کرد که داروی درمان مالاریا می تواند کروناویروس را نیز مهار کند و این را هم مدعی شده که بیماران لوپوس ممکن است به دلیل استفاده از این دارو به کووید 19 مبتلا نشوند.

6 خرداد 1399
تعداد: (987)