سلامتی و پزشکی

مخالفت می نمایند، چون از عدم برگزاری لیگ سود می برند!

خاویر تباس مخالفت بعضی باشگاه با از سر گرفته شدن مسابقات فوتبال در بعضی لیگ ها اروپایی را بی دلیل نمی داند.

21 مرداد 1399

بدبینی و تفکراتِ منفی آلزایمر می آورد؛ اما مثبت اندیشی آموختنی ست

یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایشِ خوش بینی، انجامِ روشی به نامِ بهترین خودِ ممکن است که شما نسخه ای از خودتان را تصور می کنید یا درباره اش می نویسید که در آینده قرار گرفته است و به تمامِ اهدافِ زندگی دست یافته و تمامِ مشکلاتش برطرف شده است.

19 مرداد 1399

ابتلای 555 نفر به کرونا در فیلیپین طی 24 ساعت گذشته

فیلیپن از فوت 9 نفر و بیماری 555 نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در عرض 24 ساعت گذشته اطلاع داد.

16 مرداد 1399

واعظی: تامین اعتبار 20 هزارمیلیارد تومانی برای وام ودیعه مسکن

خبرنگاران: رییس دفتر رییس جمهوری گفت: دولت برای یاری به مستاجران 20هزار میلیارد تومان در اختیار بانک های کشور قرار داده است تا به متقاضیان، تسهیلات ودیعه مسکن با سود 13درصد پرداخت کند.

14 مرداد 1399

تاکید پاپ به رهبران دنیا : به جای هزینه کردن برای تسلیحات برای درمان پاندمی هزینه کنید تاکید پاپ به اتحاد اروپا برای مقابله با کرونا

رهبر کاتولیک های دنیا به سیاستمداران تاکید نمود تا بودجه تسلیحات را صرف تحقیقات به منظور جلوگیری از بروز یک بیماری پاندمی دیگر نمایند.

12 مرداد 1399

افزایش میزان بیکاری معلولان در دوران کرونا

نایب رئیس انجمن علمی کاردرمانی ایران با اشاره به رشد میزان بیکاری در افراد دارای معلولیت در دوران کرونا گفت: این آسیب بیشتر به مشاغل غیررسمی یعنی همان نقاطی که بیشتر افراد دارای معلولیت و خانواده هایشان امرار معاش میکنند، نمایانتر می شود.

11 مرداد 1399

افزایش ظرفیت فراوری محلول ضدعفونی کننده با تسهیلات کرونایی صندوق نوآوری، الکل چالش فراوریکنندگان

یکی از شرکت های دانش بنیان با تسهیلات کرونایی صندوق نوآوری و شکوفایی توانسته است ظرفیت فراوری محلول ضدعفونی دست و سطوح خود را از 10 هزار بطری در روز به 75 هزار بطری در روز افزایش دهد.

21 تیر 1399

رسول پناه: از موضوع سلامتی مردم سواستفاده نکنند، پرسپولیس به دنبال قهرمانی بدون بازی نیست

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: نظر باشگاه پرسپولیس برای سرنوشت لیگ، همچنان تعیین سرنوشت تیم ها در میدان رقابت است.

18 تیر 1399

معتادان؛ مستعد ابتلا به کروناویروس

معاون پژوهشی موسسه کادراس درباره چرایی آسیب پذیر بودن معتادان در مقابل کرونا گفت: سیستم ایمنی بدن معتادان نسبت به افراد عادی ضعیف تر است، در نتیجه استعداد آن ها در ابتلای به این بیماری به شدت افزایش پیدا می کند.

17 تیر 1399

کروناویروس در اسپرم هم پیدا شد

دانشمندان چینی برای اولین بار در یک مطالعه کوچک، کروناویروس جدید را در اسپرم بیماران مبتلا به کووید-19 مشاهده کردند.

15 تیر 1399

ابتلای 6 عضو باشگاه فیورنتینا به کرونا

با اعلام باشگاه فیورنتینای ایتالیا، 6 عضو از جمله سه بازیکن این تیم به بیماری کرونا مبتلا شده اند.

15 تیر 1399

پیش از مشاوره و در حین مشورت با مشاور به دقت این 10 قدم را بردارید و به پیش بروید

به بن بست می رسیم؛ وقتی که دیگر فکر ما به جایی قد نمی دهد. این قدر از اتفاقات یا موضوعی کلافه می شویم که باید از کسی یاری بگیریم. اما چه کسی صلاحیت این کار را دارد؟ مادر؟ پدر؟ دوست؟ مشاور؟ قطعا یکی از افرادی که می توانید از او مشورت درستی دریافت کنیم مشاور...

13 تیر 1399

کرونا در اروپا، از افزایش بی سابقه بدهی های انگلیس تا تداوم اعتراضات ضد محدودیت ها در آلمان

جدیدترین اخبار کرونایی از افزایش بی سابقه بدهی های انگلیس پیامد بحران کرونا و تداوم اعتراضات ضد محدودیت های کرونایی در آلمان حکایت دارد.

11 تیر 1399

قربانی: از هم اکنون به فکر پیش گیری از شیوع توأمان کرونا و آنفولانزا در پاییز باشیم

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به اینکه همراهی کرونا با سرما خوردگی و یا آنفلوآنزا می تواند در پاییز خطرناک باشد، گفت: باید از هم اکنون به فکر واکسن آنفلوآنزا برای پاییز باشیم.

10 تیر 1399

حمایت از کسب وکارهای کوچک از اهداف راهبردی بانک توسعه تعاون است

به منظور حمایت از کسب وکارهای کوچک (حقیقی و حقوقی) که به دلیل شرایط ناشی از شیوع بیماریکرونا قادر به ایفای تعهدات خود در زمینه چک های صادره با سررسید 98/12/1 لغایت 99/2/31 نیستند، تمهیداتی از سوی بانک توسعه تعاون لحاظ شده است.

9 تیر 1399

تصمیماتی که در جلسه AFC اتخاذ شد؛ بازی های فشرده باشگاه ها در 15 روز، دوحه میزبان احتمالی لیگ قهرمانان آسیا

مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه ای به صورت ویدئو کنفرانس تصمیماتی را در مورد ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 اتخاذ کردند.

9 تیر 1399

بایدها و نبایدهای داروهای سرماخوردگی در دوران شیردهی

برترین ها/ وقتی که تازه زایمان کرده اید و کودک شیرخوار دارید، طبیعتا تا حدودی بیشتر مستعد سرماخوردگی و آنفلوآنزا هستید، چون خوب نمی توانید بخوابید و اغلب کسر خواب دارید، تغذیه تان منظم نیست و حتی شاید گاهی حوصله و وقت غذا درست کردن نداشته باشید و سراغ...

8 تیر 1399

برآورد تازه درباره دلیل غیبت کیم ، زخمی شدن در جریان آزمایش موشکی؟

یکی از مقام های ارشد پیشین دفتر 39 (سازمان وابسته به حزب کارگران کره شمالی با ماموریت پولشویی برای خاندان کیم) مدعی شد کیم جونگ-ایل در جریان آزمایش موشکی روز 14 آوریل زخمی شده و از آن موقع تحت درمان است.

4 تیر 1399

هیچ مورد فوتی بر اثر کرونا در شیرخوارگاه نداشته ایم

خبرنگاران/اصفهان مدیر کل بهزیستی استان اصفهان با تاکید بر اینکه تا به امروز هیچ مورد فوت کودک ناشی از کرونا در شیرخوارگاه اصفهان نداشته ایم، گفت: گاهی فوت بر اثر موارد دیگری همچون بیماری و یا اعمال جراحی اتفاق می افتد و نمی توانیم بگوییم فوت در شیرخوارگاه...

2 تیر 1399

خبرنگاران هشدار معاون استاندار؛ احتمال موج دوم کرونا در قم

قم-خبرنگاران- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم بابیان این که احتمال موج دوم کرونا در قم پایدار است،گفت: درصورتی که فاصله گذاری هوشمند به صورت عملی در استان اجرا نشود ممکن است بار دیگر شاهد موج فزاینده این بیماری باشیم.

28 خرداد 1399
تعداد: (182)