بدترین آغاز 29 سال اخیر منچستریونایتد

به گزارش مجله روگذر، منچستریونایتد با شکست سه بر یک در خانه وستهم بدترین شروعش در 29 فصل اخیر را تجربه می نماید. وستهم که از 19 بازی قبلی اش با مدعیان تنها یک برد داشت در دقیقه پنجم روی ضربه زیبای پشت پای فلیپه اندرسون پیش افتاد. البته صحنه آهسته نشان داد زابالتا پیش از سانتر این توپ در آفساید بوده. پیش از خاتمه نیمه اول ضربه یارمولنکو در میانه راه تغییر مسیر داد تا وستهم به گل دوم برسد.

بدترین آغاز 29 سال اخیر منچستریونایتد

در دقیقه 71 رشفورد، مهاجم تعویضی منچستر با یک پشت پای دیدنی فاصله را به حداقل رساند، ولی آرناتوویچ سه دقیقه بعد گل زد تا برد وستهم تضمین گردد.

منچستریونایتد از 7 بازی تنها 10 امتیاز دارد که مشابه عملکرد تیم با دیوید مویس در آغاز فصل 14-2013 است، ولی با در نظر دریافت تفاضل گل این آمار با بدترین آغاز 29 سال اخیر تیم برابری می نماید.

گلایه مورینیو از داوران

مورینیو که با این شکست شرایط متزلزلی دارد، به مجله روگذر گفت: گل اول آفساید بود، ولی اینجا از بازبینی ویدیویی خبری نیست. یارمولنکو چپ پاست و ما باید او را به سمت دیگر متمایل می کردیم. در نیمه دوم کمی زمان برد تا واکنش نشان بدهیم. دروازه بان آنها چند مهار خوب داشت و مدافعان میانی آنها فوق العاده بودند. باید به استعدادیابی که دیوپ را پیدا نموده تبریک گفت. او یک هیولاست.

مورینیو افزود: ما گل زدیم و فاصله را کم کردیم، ولی این بار داور اشتباه کرد. روی رشفورد خطا گردیده بود. گل سوم آنها بازی را کشت.

1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 10 بهمن 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 57

به "بدترین آغاز 29 سال اخیر منچستریونایتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدترین آغاز 29 سال اخیر منچستریونایتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید