تفریحات آبی در آنتالیا

به گزارش مجله روگذر، سرگرمی های آبی آنتالیا

یک ساحل خوب باید دارای ویژگی هایی باشد که بتواند توجه گردشگران را به خود جلب نماید. این عوامل علاوه بر تمیزی و نظافت و سایر فاکتورهای امروزی دربرارنده فاکتورهای طبیعی و بکر بودن نیز هست. شهر مشهور آنتالیا در ترکیه دارای دو ساحل اصلی است ساحل لارا که شنی است و در شرق آنتالیا قراردارد و ساحل کنیالتی که سنگی و صخره ای است و در غرب آنتالیا واقع شده است. هر دو ساحل زیبایی های خاص خود را دارند. با خبرنگاران همراه باشید تا از سرگرمیات ساحلی آنتالیا بیشتر بدانید.

تفریحات آبی در آنتالیا

ساحل غربی آنتالیا: ساحل نور

کیمیر، فاسلیس، الیمپوس، فینیک، آری کاندا، کاله، ککوا، کاس، کالکان، پاتارا کینیک. این منطقه سرزمین شگفت انگیز و طبیعت آرام است که یکی از مکان های درجه یک برای گذراندن تعطیلات به شمار می آید.گوشه ای خلوت یا تفرجگاه زنده می تواند انتخاب شما باشد. خلیج های کوچک و بزرگ خصوصیات خاص خود را دارند که درست پشت ساحل کوه های بی ریج واقع شده اند. از ساحل کونیالی تا شبه جزیره زیبا و قدیمی لیسیان را شکل بخشیده است. تاریخچه این منطقه به نئولیتیک برمی شود.

سواحل شرقی آنتالیا: سواحل ماسه های طلایی

در این سواحل و منطقه ها تاریخی آن، امکانات مدرنی که برای جهانگرد ها وجود دارد، مکان انتخاب فعالیت های مختلفی را در طول روز فراهم کرده است. این موارد عبارتند از: برگ، بلک، آسپندوس، پارک ملی کوبرولو کانیون، آلتینکایا (سلگ)، ماناوگات، سیده، آلاراهان، آلاینا.

پلاژ سورقون آنتالیا

از زیباترین پلاژهای آنتالیا است. برای رسیدن به این پلاژ باید جهت 6 کیلومتری جاده جنوب ماناوگات را طی کرد.

پلاژ لارا آنتالیا

واقع در 12 کیلومتری شرق آنتالیاست. خاک نرم آن را انبوه درختان کاج پوشانده است. در این پلاژ با انواع خوردنی ها و نوشیدنی ها از جهانگردان پذیرایی می شود. همچنین در این پلاژ رستوران و رختکن نیز وجود دارد.

پارک های آنتالیا

در آنتالیا 3 پارک آبی قرار گرفته است.

  • Troy Aqua Park که در Rixos Premium Hotel قرار گرفته است که بزرگترین پارک آبی در منطقه مدیترانه است.
  • Aqua Park که در Dedeman Hotel در ساحل لارا قرار گرفته است
  • Aqua Land که در ساحل کنیاآلتی قرار گرفته است که یکی از زیباترین پارکهای آبی است.

کشتی سواری بر آب های گرم مدیترانه

این تورها شامل گشت دریایی بر روی آبهای گرم مدیترانه است. شما از هتل خود از طریق اتوبوس به بندر زیبای شهر کمر در 45 کیلومتری آنتالیا حرکت کرده و پس از سوار شدن به کشتی ضمن تماشای طبیعت زیبای اطراف، می توانید در توقف های کوتاه در دریا به شنا پرداخته و لذت ببرید. صرف ناهار بر روی عرشه کشتی است. در پایان پس از بازگشت به اسکله شهر کمر می توانید مدت زمانی را به بازدید از شهر زیبای کمر بپردازید

تور رفتینگ

تورآبی بر روی رودخانه خروشان، سوار بر قایق های بادی با پوشیدن جلیقه های نجات، لحظات مهیج و شادی آوری را تجربه می کنید. در آنجا آژانس های زیادی هستند که این تور را برنامه ریزی می کنند که شما می توانید با یکی از آنها هماهنگ کرده و از این بازی لذت ببرید.

منبع: الی گشت
انتشار: 14 تیر 1401 بروزرسانی: 14 تیر 1401 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 2130

به "تفریحات آبی در آنتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفریحات آبی در آنتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید