تهیه کننده مستند انتها بازی: جواب اسناد و ادله را با شلوغ بازی می دهند!

به گزارش مجله روگذر، تهیه نماینده مستند انتها بازی (فروشنده 3) می گوید ما استدلال ها و اسنادی را در این مستند نمایش داده ایم، اما بعضی قصد دارند با شلوغ بازی از پاسخگویی فرار نمایند.

تهیه کننده مستند انتها بازی: جواب اسناد و ادله را با شلوغ بازی می دهند!

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، محسن حاج کرمی در واکنش به نقدها شدید رسانه های دولتی و بعضی از شبکه های معاند علیه مستند سرانجام بازی که از شبکه سه سیما پخش شد، در تبادل نظر با خبرنگار کیهان گفت: در مستند سرانجام بازی (فروشنده 3) یک سری ادله و اسناد درباره مذاکرات هسته ای و برجام مطرح شده است. انتظار ما این است که جواب ادله با ادله داده گردد؛ آن هم از طرف افرادی که مدعی تحمل مخالف و آزادی بیان هستند! واقعاً از این افراد به دور است که وقتی با پرسش هایی دلسوزانه و توأم با استدلال و سند روبرو می شوند، به جای پاسخگویی، با شلوغ بازی و شانتاژ دنبال فرار از پاسخگویی باشند.

وی گفت: ما به عنوان دوستدار آقای ظریف در مستند سرانجام بازی درباره نامه گروه بحران و پیش نویس این گروه بین المللی و اینکه آیا در مذاکرات فعلی قرار است برجام تکرار گردد، سؤال پرسیدیم. این سؤالات مطابق با منافع ملی و با نگاه محبت آمیز و دلسوزانه نسبت به دولت و آقای ظریف است.

وی گفت: به زعم ما اگر درباره این گونه مسائل روشنگری می شد قطعا این همه هزینه نمی پرداختیم. نگاه ما کاملاً در جهت حمایت از دولت است و قصد داریم یادآوری کنیم که اعتماد کاذب به بعضی از نهاد های جهانی چگونه مشکل ساز شد؛ چرا یک عده ای این همه دچار خوش خیالی و اعتماد بیجا به مراکز و سازمان های غربی هستند؟ چگونه باید جلوی ارزان فروشی و به باد دادن منافع ملی را گرفت؟ این ها پرسش هایی است که باید به آن ها پاسخ داد نه اینکه با هوچی گری فقط از پاسخگویی گریخت!

تهیه نماینده سرانجام بازی توضیح داد: به نظر بنده سؤال مهمی که منتقدین این مستند باید به آن پاسخ دهند این است که چرا بیشتر از آنکه به دیکته نویسی مذاکره نمایندگان ایراد بگیرید به حواشی آن پرداخته اید، آن هایی که روزی از انشاءخوانی مسئولین دیپلماسی کشور انتقاد می نمایند چرا در برابر دیکته نویسی سکوت نموده اند.

لازم به ذکر است، متن کامل این تبادل نظر، به زودی در صفحه تصویر روز منتشر می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1657

به "تهیه کننده مستند انتها بازی: جواب اسناد و ادله را با شلوغ بازی می دهند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهیه کننده مستند انتها بازی: جواب اسناد و ادله را با شلوغ بازی می دهند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید