توضیحات رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز درباره معدوم سازی مواد غذایی بعضی از دانشجویان

به گزارش مجله روگذر، رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز گفت: زمانی که بحث ویروس کرونا پیش آمد خیلی از دانشجویان سریع خوابگاه را تخلیه کردند و مواد غذایی در یخچال فاسد شده بودند و ما مجبور به تمیز کردن آن کردیم.

توضیحات رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز درباره معدوم سازی مواد غذایی بعضی از دانشجویان

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در دبیرستان کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

آرتمیس هوشیار، رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز در تبادل نظر با خبرنگار مجله روگذر، درباره اعتراض بعضی دانشجویان درباره حواشی ایجاد شده در خوابگاه این دانشگاه گفت: با گسترش شیوع ویروس کرونا در کشور برای حفظ سلامتی دانشجویان دانشکده ما مجبور به تعطیلی خوابگاه ها شدیم.

هوشیار مطرح نمود: در این راستا، چون دانشجویان با عجله خوابگاه های دانشکده را ترک کردند یکسری از لوازم آنان در خوابگاه مانده بود به همین خاطر ما دو روز را برای برداشتن وسایل دانشجویان معین کردیم و به وسیله سایت دانشکده و کانال ها اطلاع رسانی شد.

رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز در خصوص معدوم کردن مواد غذایی در یخچال خوابگاه های دانشکده توضیح داد: زمانی که بحث ویروس کرونا پیش آمد خیلی از دانشجویان سریع خوابگاه را تخلیه کردند و مواد غذایی مانند میوه و ... در یخچال مانده بود.

وی در ادامه گفت: مواد غذایی دانشجویان در خوابگاه بیش از یک ماه در یخچال نگهداری شده بود، اما با توجه به اینکه دانشجویی در خوابگاه حضور نداشت و مواد غذایی هم فاسد شده بودند ما مجبور شدیم یخچال ها را از برق بکشیم و آن ها را تمیز کنیم.

هوشیار گفت: به خاطر پیشگیری از شیوع کرونا بیشتر راه ها ارتباطی شهر ها بسته شده بود و ما نمی توانستیم به خاطر مواد غذایی به دانشجویان بگویم به دانشگاه بیایند و البته این را بگویم که در خوابگاه ما یخچال داریم و در جا یخی هم مواد غذایی زود فاسد می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1043

به "توضیحات رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز درباره معدوم سازی مواد غذایی بعضی از دانشجویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز درباره معدوم سازی مواد غذایی بعضی از دانشجویان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید