رئیس هیئت اسکیت استان اردبیل در سمت خود ابقا شد

به گزارش مجله روگذر، مجمع انتخاباتی هیئت اسکیت استان اردبیل عصر یکشنبه برگزار گردید و زلیخا فیضی رئیس دوره قبل این هیئت با کسب 14 رای از مجموع 18 رای ماخوذه به مدت چهار سال دیگر در سمت خود ابقا شد.

رئیس هیئت اسکیت استان اردبیل در سمت خود ابقا شد

رئیس هیئت اسکیت استان اردبیل در این آئین با تشریح فعالیت های چهار ساله این هیئت تاکید نمود که طی این مدت بخض عمده ای از فعالیت هاو اقدامات هیئت اسکیت استان به آسیب شناسی این رشته و ارائه راهکارهایی برای توسعه اختصاص یافته است.

زلیخا فیضی توسعه زیرساخت ها بویژه در شهرستان های استان را از دیگر اولویت های این هیئت در چهار سال گذشته برشمرد و یادآور شد: عدم وجود اماکن و پیست های مناسب بویژه برای تمرین ورزشکاران حرفه ای از مشکلات هیئت طی سال های اخیر بوده است.

وی با بیان اینکه در این راستا کوشش می گردد پیست اسکیت در اردبیل احداث گردد، توضیح داد: این طرح استارت خورده و بزودی شاهد شروع روند اجرایی این پروژه مهم خواهیم بود.

رئیس هیئت اسکیت استان با اشاره به سایر فعالیت های این هیئت متذکر شد: برگزاری المپیاد ورزشی در مدارس، اجرای طرح های استعدادیابی، توسعه باشگاه ها، ایجاد کارگاه های مشارکتی اسکیت و کوشش برای جلب مشارکت بخش خصوصی از دیگر برنامه های پیگیری گردیده در استان بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 آبان 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 25

به "رئیس هیئت اسکیت استان اردبیل در سمت خود ابقا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس هیئت اسکیت استان اردبیل در سمت خود ابقا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید