(عکس) ماجرای شادی بازیکن الشارجه به سبک آل کثیر چه بود؟

به گزارش مجله روگذر، طی ساعات اخیر ویدئوی خوشحالی گل کایو لوکاس فرناندز، مهاجم برزیلی شارجه امارات در صفحات مجازی به صورت گسترده و با عنوان خوشحالی گل بازیکن شارجه امارات برابر نیروی هوایی عراق به سبک شادی جنجالی عیسی آل کثیر! انتشار پیدا نموده که سر و صدای زیادی هم به وجود آورده است.

(عکس) ماجرای شادی بازیکن الشارجه به سبک آل کثیر چه بود؟

شارجه امارات که یکی از رقبای تراکتور ایران در گروه B لیگ قهرمانان آسیا به شمار می رود و میزبان این گروه است، دو شب قبل (چهارشنبه) در نخستین مسابقه فصل 2021 به مصاف نیروی هوایی عراق رفت و توانست به فزونی یک بر صفر دست پیدا کند، اما شادی گل منتشر شده در صفحات فضای مجازی ایران مربوط به این مسابقه نیست.

کایو که بخاطر سه سال بازی در العین امارات برای فوتبال دوستان ایرانی شناخته شده و سال گذشته هم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دو بازی با پیراهن شارجه مقابل پرسپولیس انجام داد، در ملاقات اخیرشان مقابل نیروی هوایی عراق پیروز به گلزنی نشد که بخواهد شادی گل جنجالی به سبک آل کثیر داشته باشد و به همین دلیل نمی توان انتظار محرومیت او را کشید.

منتشر شدن شادی گل کایو در بسترهای مجازی ایران موجب شده تا هواداران پرسپولیس این موضوع را به محرومیت عیسی آل کثیر ارتباط دهند و خواهان برخورد با مهاجم برزیلی شارجه شوند و از سوی دیگر هواداران تراکتور نیز در آستانه تقابل با حریف اماراتی، به این موضوع بپردازند.

اما در واقع شادی گل کایو مربوط به بازی دو شب قبل برابر نیروی هوایی عراق نیست و 11 روز قبل از آن(چهاردهم فروردین ماه 1400) در لیگ برتر امارات رخ داده است.

کایو در ملاقات آسیایی مقابل نیروی هوایی عراق پاس تک گل تیمش را به خالد باوزیر داد، اما در یک مسابقه پیش از آن و در هفته بیست و سوم لیگ برتر امارات که گل تساوی تیمش برابر بنی یاس را به ثمر رساند، شادی گلی مشابه شادی گل عیسی آل کثیر در ملاقات سال گذشته مقابل پاختاکور ازبکستان انجام داد.

دلیل شادی گل کایو در بازی لیگ برتر امارات مقابل بنی یاس که هیچ بازیکن شرق و میانه آسیایی نداشته، معین نیست ولی هرچه هست، این شادی گل مثل آل کثیر در آسیا اتفاق نیفتاده و مربوط به رقابت های داخلی امارات است.

کایو پس از گلزنی برابر بنی یاس همراه با لوئانزینهو، دیگر بازیکن برزیلی شارجه به سمت خط طولی زمین رفت و همراه با او مقابل عکاس باشگاه به این شکل خوشحالی گل انجام داد.

از طرف دیگر، رنگ موهای کایو در بازی لیگ امارات مقابل بنی یاس با رنگ موهای این بازیکن در ملاقات آسیایی مقابل نیروی هوایی عراق کمی تغییر داشته و همچنین باشگاه اماراتی با تبلیغ متفاوتی روی لباس و آستین های خود وارد لیگ قهرمانان شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 15 تیر 1400 بروزرسانی: 15 تیر 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1739

به "(عکس) ماجرای شادی بازیکن الشارجه به سبک آل کثیر چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) ماجرای شادی بازیکن الشارجه به سبک آل کثیر چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید