مار پیتونی که یک روستا را به وحشت انداخت!

به گزارش مجله روگذر، تهران (پانا) - مار پیتون غول پیکری که وارد یک روستا در هند شده بود ترس و وحشت افراد محلی را رقم زد.

مار پیتونی که یک روستا را به وحشت انداخت!

به گزارش خبرنگاران، ماموران جنگلبانی هند یک مار پیتون غول پیکر که وارد روستایی در منطقه علیگر در ایالت اوتار پرادش هند شده بود را نجات دادند. پس از آنکه این مار 11 فوتی (3.35 متری) در خایر دیده شد افراد محلی با اداره جنگلبانی تماس گرفتند.

ماموران جنگبانی پس از حضور در محل این مار غول پیکر که حدود 25 کیلوگرم وزن داشت را شکار و به جنگل منتقل کردند. در این اتفاق که روز آدینه رخ داد به هیچ یک از اهالی محلی آسیب وارد نشد.

در ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده است ماموران جنگلبانی به همراه افراد محلی را در حال انتقال این مار غول پیکر به جنگل نشان می دهد. در این ویدئو ماموران جنگلبانی در حالی که هر یک قسمتی از بدن مار پیتون را گرفته اند در حال حمل آن دیده می شوند.

یکی از ماموران جنگلبانی در این باره گفت: پیتون، یک جانور خونسرد است. حیوانات خونسرد اغلب در روز های آفتابی در فضای باز دیده می شوند. طول این مار حدود 12 فوت و وزن آن حدود 25 کیلوگرم بود. من و همکارانم پس از نجات این مار آن را در جنگل مجاور رها کردیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1499

به "مار پیتونی که یک روستا را به وحشت انداخت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مار پیتونی که یک روستا را به وحشت انداخت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید