مدل های زیبای سقف خانه ، سقف شبکه ای با پنل های فرو رفته

به گزارش مجله روگذر، در این قسمت به معرفی مدل های زیبای سقف خانه می پردازیم که کمتر در خانه های ایرانی مشاهده شده است. این سقف ها بی نهایت تاثیر گذار هستند و در صورت بکار رفتن در خانه خیلی سریع هویتی خاص و ویژه به منزل شما می دهند طوریکه که هیچکدام از سقف های کاذب و کناف قادر به رقابت با آنها در این زمینه نیستند. پنل هایی فرو رفته این سقف ها عمدتا به شکل مربع است اما از طرح های مستطیلی هم در مواقعی استفاده می گردد. اما شما فقط محدود به طرح های مستطیلی و مربعی نیستید، می توانید از طرح های هندسی غیرمنتظره نیز به سلیقه خود در این پنل ها بهره ببرید. البته با توجه به شکل این پنل ها، مقدار هزینه، سخت و آسان بودن کار فرق می نماید مسلما طرح های هندسی پیچیده مثلا طرح های چند ضلعی که در گنبدهای مساجد استفاده می گردد، از لحاظ هزینه ای و زمان بر بودن نسبت به سایر مدل ها تفاوت زیادی دارند در نتیجه هر چه طرح انتخابی تان پیچیده تر باشد هزینه و مدت زمان اتمام کار نیز بیشتر تمام خواهد شد.

مدل های زیبای سقف خانه ، سقف شبکه ای با پنل های فرو رفته

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

از آنجایی که سقف های مشبک فرو رفته به خودی خود جزئیات زیادی به دکوراسیون منزل اضافه می نمایند، سعی کنید برای پر رنگ کردن این ویژگی، از این سقف ها در رنگ های متضاد نسبت به سایر نقاط اتاق بهره ببرید. برای مثال رنگ کردن این مدل سقف ها بشکل تماما سفید، زمانی که دیوارهای اتاق تیره هستند بسیار زیبا خواهد شد. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید دیوارهایی به رنگ قهوه ای سوخته به زیبایی با سقف مشبک سفید رنگ ترکیب شده اند.

البته برعکس موضوع بالا هم صحت دارد. همانند عکس زیر اگر اتاق شما دیوارهایی سفید یا روشن دارد، اضافه کردن سقفی با پنل های فرو رفته به رنگ تیره یا قهوه ای بسیار زیبا خواهد شد.

در ادامه با نمونه های دیگر از سقف های شبکه ای با پنل های فرو رفته در دکوراسیون منزل آشنا خواهید شد:

مدل های زیبای سقف

منبع: اتاق
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1295

به "مدل های زیبای سقف خانه ، سقف شبکه ای با پنل های فرو رفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل های زیبای سقف خانه ، سقف شبکه ای با پنل های فرو رفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید