منتورهای پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان معرفی شدند

به گزارش مجله روگذر، تهران (پانا) - احکام منتورهای پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران به وسیله علیرضا تابش دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان، به آنها اعطا شد.

منتورهای پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان معرفی شدند

به گزارش ستاد اطلاع رسانی جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان، جلسه معرفی منتورهای این دوره از المپیاد با حضور علیرضا تابش دبیر جشنواره فیلم کودک و نوجوان ، حبیب ایل بیگی مدیر پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران و سهیلا عسکری مدیر اجرایی المپیاد برگزار گردید. در این نشست لیلا میرهادی، نادره ترکمانی، مرجان اشرفی زاده، فرهاد توحیدی، حسین قناعت، اشکان رهگذر، امیر فیضی و بابک نکویی، منتورهای اصلی المپیاد احکام خود را از دبیر جشنواره دریافت کردند.

در ابتدای این نشست، علیرضا تابش گفت: از سومین دوره المپیاد سیستم منتورشیپی اضافه شد و فرایند جدیدی از آموزش سینمایی برای نوجوانان شکل گرفت، این المپیاد ارگانیک است و فرایند رشد و تحول طبیعی را طی می نماید. هدف المپیاد این است که نوجوانان علاقمند به سینما یاد بگیرند که چگونه ایده فردی شان را با کار تیمی توسعه دهند و فعالیت تیمی در سینما را زیر نظر منتورهای مجرب تمرین نمایند. سال های گذشته، سینماگران پیشکسوت سینمای کودک و نوجوان که به اسم منتور با المپیاد فیلمسازی نوجوانان همکاری داشتند، بر این باور بودند که در این المپیاد جز آموزش و انتقال تجربه به نوجوانان، خودشان هم با دغدغه ها و سلیقه نوجوانان این زمانه، بیشتر آشنا می شوند.

وی در ادامه اضافه نمود: سال گذشته از وزارت آموزش و پرورش بطور رسمی خواستیم که این رویداد جزو المپیادهای مورد تایید وزارت آموزش و پرورش ثبت گردد. این المپیاد متصل به سینمای حرفه ای کشور است و به نظرم آموزش و پرورش باید این اتفاق را غنیمت بشمارد و از آن در جهت کشف استعدادهای هنری نوجوانان استفاده کند.

پنجمین دوره المپیاد فیلمسازی نوجوانان، سال جاری همزمان با سی وچهارمین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان از 17 تا 21 مهرماه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 مهر 1400 بروزرسانی: 19 مهر 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1867

به "منتورهای پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منتورهای پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید