امیرحسین فتحی: طباطبایی چطور به خودش اجازه می دهد بگوید اگر پورحیدری و حجازی نیستند، من هستم؟!

به گزارش مجله روگذر، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال خطاب به هادی طباطبایی گفت: چطور به خود اجازه می دهید که با سه سال بازی کردن در استقلال بگویید که اگر منصورخان پورحیدری و ناصر خان حجازی نیستند، من هستم؟

امیرحسین فتحی: طباطبایی چطور به خودش اجازه می دهد بگوید اگر پورحیدری و حجازی نیستند، من هستم؟!

به گزارش مجله روگذر, امیرحسین فتحی, سرپرست باشگاه استقلال, درباره انتقاد برخی از پیشکسوتان از جمله هادی طباطبایی گفت: نقد از لحاظ ادبی و منطقی شرایط خاصی دارد. نقد باید مبتنی بر عقل، آگاهی و منطق باشد. متاسفانه نقدهای آقای طباطبایی که در سال 77-78 ایشان بازیکن من بودند و من افتخار داشتم که در خدمتشان باشم، هیچ کدام از این ویژگی ها را نداشت. تمام آیتم هایی که ایشان القا می نماید تماماً غلط است.

مدیرعامل استقلال در ادامه صحبت های خود درباره جدایی بازیکنان استقلال در ابتدای فصل، توضیحاتی را ارائه و خطاب به طباطبایی گفت: هادی عزیز، آقای جپارف قراردادش تمام شده بود و قبل از آمدن من او رفته بود. بازیکنی که آزاد است، دوست داشته باشد می آید و دوست نداشته باشد می رود. او در ترکیه به افتخاری و توفیقی گفته می خواهم در قزاقستان بازی کنم. آقای مجید حسینی رفته بود و پاسپورتش را از آقای افتخاری گرفته بود و به ترکیه رفته بود و قراردادی هم بسته بود. این اتفاق بیست روز قبل از مدیریت من اتفاق افتاده بود. اصلا من نقشی نداشتم. من با رایزنی و با کوشش همکارانم توانستم پول حسینی را شش برابر کنم و بیست درصد از ترانسفر بعدی او را هم گرفتم. همچنین امید ابراهیمی که با الاهلی قرارداد بسته بود و کارش تمام شده بود، اثری از او نبود.

وی در ادامه درباره جدایی تیام گفت: آقای تیام هم وقتی من در هیئت مدیره بودم، درباره اش بحث شد. گفتند یک میلیون دلار قرارداد می خواهد ببندد. گفته بودند که 500 هزار دلار روی میز بگذارید تا من صحبت کنم. حتی آقای افتخاری می تواند شهادت دهد که او گفته بود 500 هزار دلار روی میز بگذارید و عکس بگیرید تا بیایم و صحبت کنم. با این حال من برای حفظ آقای تیام، فردای مدیرعاملی ام با او تماس گرفتم و سه بار بلیط برایش گرفتم و هتل هم رزرو کردم که پولش را بعداً هم از او گرفتم. به دروغ به ما گفت در ایران هستم ولی او در دبی بود. قبل از آمدن من با عجمان قرارداد بسته بود. قراردادش هم موجود است. سرپرست استقلال که دیشب (شنبه) به صورت تلفنی, میهمان برنامه ورزش از نگاه دو بود افزود: آقای طباطبایی احتمالاً ناآگاه هست که من فکر نمی کنم نا آگاه باشد. امید نورافکن در قبال 50 هزار دلار قبل از آمدن من از استقلال رفت. من به دنبال حق رشد او هم هستم. آقای طباطبایی نمی تواند آگاه نباشد. او مطمئنا آگاه است ولی با قصد دیگری این کار می نماید. با قصد این که به تیم لطمه بزند این حرف ها را مطرح می نماید.

امیر حسین فتحی در ادامه صحبت های خود با انتقاد از سهم خواهی ها، توضیح داد: به مردم و طرفداران اطلاع غلط ندهیم. کار عوام فریبی و پوپولیستی نکنیم. آقای طباطبایی! آقایان مظلومی، مجید رضایی، نراقی، فریبا و نامجو مطلق و دیگر عزیزان سرمایه استقلال هستند نه سهم خواه. سهم خواه کسانی هستند که به دنبال پست بودند ولی من به آنها پست ندادم. سهم خواه کسانی هستند که ده ها نفر را واسطه کردند تا من به آنها پست بدهم ولی من این کار را نکردم.

سرپرست استقلال اضافه نمود: سهم خواه کسانی هستند که به مسئولان وزارت ورزش زنگ زدند تا در باشگاه سمت بگیرند اما باشگاه به آنها سمت نداد. من اسم کسی را نمی آورم. شما سال 78 بازیکن من بوده اید. شما چند سال مدیریت نموده اید؟ من 30 سال مدیریت ورزشی نموده ام و در این فوتبال بوده ام. شما چند روز مدیریت نموده اید؟ با چه تحصیلات ورزشی می توانید صحبت کنید؟ شما چطور به خود اجازه می دهید که با سه سال بازی کردن در استقلال بگویید که اگر منصورخان پورحیدری و ناصر خان حجازی نیستند، من هستم؟ اگر پرویز خان مظلومی، حسن آقای روشن، اصغر حاجیلو این صحبت را بنمایند که نمی نمایند، مسئله دیگری است. شما مگر در شهید قندی یزد نبوده اید؟ درباره شهید قندی هم صحبت کنید. همان اندازه که استقلال بودید، در صبا باطری هم بودید. چرا فقط درباره استقلال صحبت می کنید؟ ایشان می گوید بلافاصله بعد از بازی با السد من گفته ام 350 هزار دلار از تیام گرفته ایم. ستار همدانی: سابقه خیلی از پیشکسوتان استقلال بیشتر از طباطبایی است، اما به تیم آرامش می دهند

فتحی در بخش پایانی صحبت های خود در این گفت وگوی تلویزیونی گفت: این حرف ها از سر ناآگاهی است. قطعاً غرض ورزی است. یک ماه یا چهل روز قبل از بازی با السد من در عجمان بودم و این پول را گرفتم. آیا ایشان مسافرت بوده که ندیده؟ اگر از کی روش درباره دعوت مجدد آزمون و دعوت رضائیان بپرسیم من در این باره صحبتی نمی کنم. چرا؟ چون نیم نگاهی به نیمکت تیم ملی هم هست. ولی اگر درباره حسین حسینی و طارق مسئله ای هست، مشکل مدیریت باشگاه است. ما باید به بازیکنان مان فرصت دهیم. قطعاً استقلال برمی شود. احتمالاً از نظر طباطبایی اگر تیم به دوران اوجش برشود، ربطی به مدیریت ندارد. اگر تیم ببازد می گویند مشکل از مدیریت است و اگر تیم ببرد می گویند که ربطی به مدیریت ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 89

به "امیرحسین فتحی: طباطبایی چطور به خودش اجازه می دهد بگوید اگر پورحیدری و حجازی نیستند، من هستم؟!" امتیاز دهید

1 کاربر به "امیرحسین فتحی: طباطبایی چطور به خودش اجازه می دهد بگوید اگر پورحیدری و حجازی نیستند، من هستم؟!" امتیاز داده است | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیرحسین فتحی: طباطبایی چطور به خودش اجازه می دهد بگوید اگر پورحیدری و حجازی نیستند، من هستم؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید