اخبار اقتصادی

امیدواری وزیر دارایی یونان درباره دستیابی به توافق تا روز دوشنبه

خبرنگاران: وزیر دارایی یونان تاکید نمود که امیدوار است که آتن تا روز دوشنبه فارغ از نتایج همه پرسی به توافق نهایی با وام دهندگان بین المللی دست یابد.

10 خرداد 1399

چه کسانی از یارانه کرونا و حمایت دولت جا ماندند؟

به گزارش تجارت نیوز، شیوع ویروس مرموز کرونا در مدت زمان بسیار کوتاهی به یکی از عظیم ترین چالش های بین المللی پس از جنگ جهانی دوم تبدیل شده است. در کنار بخش اعظمی از محتوای منتشرشده در قالب توصیه های بهداشتی، آمار و ارقام مبتلایان و اطلاع رسانی درباره...

8 خرداد 1399

خبرنگاران معاون استاندار فارس:طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان پابرجاست

شیراز-خبرنگاران- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت:طرح فاصله گذاری اجتماعی که طرح هوشمند مقابله با کروناست و بعضی نمودهای آن کنترل ترددها،لغو تجمع ها و تعطیلی صنوف غیر ضرور است کماکان با قوت و قاطعیت در استان پابرجاست و تداوم...

7 خرداد 1399

رشد 27 درصدی قیمت نفت در هفته ای که گذشت ، توافق مجدد برای کاهش فراوری چقدر عملی است؟

درحالی که با آغاز جنگ نفتی از سوی عربستان سعودی از یک سو و کاهش تقاضا به دلیل شیوع کرونا از سوی دیگر، قیمت نفت با افت قابل توجهی روبرو شده بود، در معاملات روزهای پنج شنبه و آدینه هفته گذشته به فرایند صعودی بازگشت.

5 خرداد 1399

اوضاع بیکاری در کشورهای اروپایی

یونان کماکان بالاترین نرخ بیکاری را در بین کشورهای اروپایی دارد.

4 خرداد 1399

زندگی در دوران پساکرونا ، آغاز تولید پروژه های تلویزیونی و سینمایی در چین

گروه های تولید پروژه های مهم سینمایی و تلویزیونی در چین با پایان یافتن قرنطینه ناشی از شیوع کرونا کار خود را با رعایت موارد ایمنی و بهداشتی از سر گرفته اند.

3 خرداد 1399

چه مدت قرنطینه خانگی مقابله با کروناویروس ضروری است؟

خبرنگاران/خراسان رضوی قرنطینه برای کاهش سرعت انتشار کروناویروس مفید است و اگر همه افراد این قانون را رعایت نمایند، گسترش این ویروس انتها خواهد یافت. بر اساس نتایج تحقیقات جدید برای مقابله با همه گیری این ویروس نیازمند حداقل 6 هفته قرنطینه هستیم. ...

2 خرداد 1399

با تور یونان خاطره بیافرینید

یونان چگونه جایی است؟یونان یکی از کشورهای پرطرفدار برای تور یونان و تورهای اروپایی است. این کشور یکی از قدیمی ترین کشورهای دنیا است که حتی اگر اهل کسب علم و دانش هم نباشید، نام آن را شنیده اید. این کشور هرسال تعداد زیادی از گردشگران را به خود جذب می نماید...

31 اردیبهشت 1399

اقتصاد ایران گرفتار روزمرگی و پوپولیسم توأمان شده است، پیوسته به سمت اقتصاد بسته تر و دستوری تر حرکت کرده ایم

خبرنگاران: رئیس سابق اتاق ایران معتقد است که اقتصاد ایران به یک ورطه خطرناک افتاده که در آن روزمرگی و پوپولیسم توامان شرایط را بدتر می کنند.

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران آیین پاسداشت ساعت زمین امسال در منازل برگزار می شود

اراک - خبرنگاران - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: آیین پاسداشت ساعت زمین امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا در این استان شامگاه شنبه در منازل برگزار می شود.

26 اردیبهشت 1399

چگونه دولت سنگاپور بدون تعطیلی مدارس و مشاغل با یک برنامه نظارت پیشرفته کرونا را کنترل نموده است؟

دولت سنگاپور با ردیابی افرادی که احتمالاً در معرض خطر ابتلا به کرونا بوده اند، از یک برنامه تلفن هوشمند برای نظارت بر شیوع کرونا استفاده می نماید. رویکرد های پیشرفته دولت سنگاپور یاری نموده است که این کشور نه تنها نرخ ابتلا را در این کشور کاهش دهد، بلکه...

25 اردیبهشت 1399

پیش بینی افزایش نرخ بیکاری آمریکا تا 30 درصد

رئیس بانک فدرال رزرو سنت لوئیس پیش بینی کرد نرخ بیکاری در آمریکا به دلیل مقابله با بحران کرونا به 30 درصد برسد.

23 اردیبهشت 1399

ادعای مرکز آمار درباره تورم سال گذشته

طبق گزارش مرکز آمار تورم سالانه در اسفند به 34.8 درصد رسید که فرایند کاهشی نشان می دهد.

19 اردیبهشت 1399

گفتگوی تلفنی ظریف و وزیر خارجه ازبکستان

وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی با همتای ازبکستانی خود از دولت و ملت ازبکستان برای ارسال کمک های بشردوستانه به ایران قدردانی کرد.

16 اردیبهشت 1399

علیپور: شادی دیاباته حق بچه های پرسپولیس بود

گفت تو پنالتی بزن اما اگر خراب کردی دیگر نمی توانی پنالتی بزنی. مربی باید قبل بازی به بازیکن خود روحیه بدهد اما این حرف فکر مرا مشغول کرد.

14 اردیبهشت 1399

سرانجام کلاهبرداری های خدمات ارزش افروده

وزیر ارتباطات گفت: مصوبه سرانجام دادن به کلاهبرداری های خدمات ارزش افزوده ابلاغ شد.

14 اردیبهشت 1399

این حمام های گوگردی مخصوص شهر تفلیس هستند!

حمام های گوگردی تفلیس | Sulfur baths in Tbilisiیکی از جاذبه های شهر تفلیس که تنها محدود به یک مکان نمی شوند، حمام های گوگردی آن هستند. حال شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا حمام گوگردی و حمام ساده نه؟ این حمام ها که صد در صد هم بوی گوگرد که زیاد هم شاید به شامه...

14 اردیبهشت 1399

قطع سهمیه الکل کارخانجات فراوری مواد ضدعفونی که در ایام عید تعطیل باشند

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر اینکه فرایند فراوری و تأمین کالا های اساسی و شوینده ها بدون تعطیلی ادامه خواهد یافت، گفت: سهمیه الکل کارخانجات فراوری ژل و محلول ضدعفونی کننده که در ایام عید تعطیل باشند، قطع می گردد.

13 اردیبهشت 1399

واحد های فناور دانشگاه ها برای مقابله با کرونا حمایت شوند

وزیر علوم در نامه ای به روسای دانشگاه ها بر لزوم حمایت از واحد های فناور دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری در فراوری محصول یا خدمت موثر در مقابله با کرونا تاکید نمود.

8 اردیبهشت 1399

خبرنگاران اجرای هفت طرح عظیم عمرانی و مالی در گچساران و باشت کلید خورد

گچساران - خبرنگاران - نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای گفت:هفت طرح عظیم عمرانی و مالی در حوزه های راهسازی،گردشگری،فرهنگی و کشاورزی این شهرستان ها در بودجه سال 1399 گنجانده شده است.

7 اردیبهشت 1399
تعداد: (247)