بعد از گرانی بنزین هر سفر بین شهری چقدر آب می خورد؟

به گزارش مجله روگذر، هزینه بنزین برای مسافرت های بین شهری پر رفت و آمد با ماشینی که صدی 8 تا 10 می سوزاند، محاسبه شده است.

بعد از گرانی بنزین هر سفر بین شهری چقدر آب می خورد؟

برای دریافت خدمات ویزای توریستی کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

به گزارش مجله روگذر به نقل از ایرنا، منطقی است که وقتی می خواهیم به مسافرت برویم هزینه تقریبی همه چیز را حساب کنیم تا دخل و خرجمان به همدیگر بخورد. حالا می خواهیم بدانیم این هزینه قبل و بعد از گرانی بنزین چقدر تغییر نموده است. اگر با ماشین شخصی سفر می کنید، هزینه بنزین یکی از مخارجی است که نمی گردد نادیده گرفت. اولین کاری که باید انجام بدهید حساب کردن هزینه هر لیتر بنزین برای مسیری است که می خواهید بروید و برگردید. اگر قرار است در آن شهر هم با ماشین خود به گردش بروید بهتر است این هزینه را هم به صورت تقریبی برای خود حساب کنید. ایرنا زندگی در این گزارش خود می خواهد هزینه بنزین برای مسافرت های بین شهری پر رفت و آمد را با ماشینی که صدی 8 تا 10 می سوزاند، محاسبه کند.

  • مقایسه هزینه، قبل و بعد از گران شدن بنزین

در حال حاضر، قیمت بنزین 3 برابر قیمت قبلی خود است. اگر شما همین مسافت ها را در آن روزهای قبل از گرانی بنزین طی می کردید، فقط یک سوم هزینه های جدول فوق را پرداخت می کردید. به طور مثال، هزینه پرداختی برای رفتن از تهران به رشت که در حال حاضر حدود 79 هزار تومان است در گذشته حدود 27 هزار تومان می شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 31 مرداد 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 737

به "بعد از گرانی بنزین هر سفر بین شهری چقدر آب می خورد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعد از گرانی بنزین هر سفر بین شهری چقدر آب می خورد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید