تداخل برنامه سازمان لیگ و تیم ملی فوتسال در اردیبهشت

به گزارش مجله روگذر، به گزارش خبرنگاران، سازمان لیگ فوتسال روز شنبه قرعه کشی مرحله دوم لیگ برتر فوتسال را انجام داد و برنامه مسابقات این مرحله را گفت. بر اساس برنامه، هفته پایانی لیگ برتر روز 23 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

تداخل برنامه سازمان لیگ و تیم ملی فوتسال در اردیبهشت

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

از سوی دیگر دعوتنامه تایلند برای چند کشور از جمله ایران برای حضور در تورنمنت تدارکاتی که قرار است اردیبهشت ماه برگزار شود منتشر شد. در این نامه عنوان شده بود که هشت تیم برگزار کننده تورنمنتی خواهند بود که از 28 اردیبهشت تا 3 خرداد 1400 برگزار می شود.

تغییر تاریخ تورنمنت تایلند

هرچند در دعوتنامه تایلند، تاریخ 28 اردیبهشت برای شروع رقابت ها در نظر گرفته شده است، اما پیگیری خبرنگاران از کمیته فوتسال نشان می دهد این تورنمنت از 23 اردیبهشت تا 3 خرداد خواهد بود. داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال در این ارتباط به خبرنگاران گفت: در نامه ای که برای ما ارسال شده، تاریخ 23 اردیبهشت است و باید چند روز هم زودتر راهی تایلند شویم.

به این ترتیب تاریخ شروع تورنمنت درست همان روزی است که لیگ برتر به سرانجام می رسد و این تداخل بزرگ نیاز به هماهنگی دوباره و برنامه ریزی مجدد بین کمیته فوتسال و سازمان لیگ دارد.

جابری: هنوز نامه ای برای تیم ملی دریافت نکرده ایم

آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص اینکه آیا برنامه لیگ تغییر خواهد کرد؟ گفت: هنوز نامه ای به صورت رسمی به دست من نرسیده است.

جابری در پاسخ به این سئوال که آیا در صورت دریافت نامه، برنامه لیگ تغییر می کند؟ تاکید کرد: اجازه بدهید نامه را دریافت کنیم. این موضوع باید کتبی اعلام شود و بعد از آن تصمیم گیری خواهیم کرد.

پرهیزکار: درخواست را برای سازمان لیگ ارسال می کنیم

موضوعی که در روزهای آینده بین کمیته فوتسال و سازمان لیگ مورد بحث و بررسی قرار می گیرد، احتمال برگزاری زودتر مسابقات لیگ و آزاد شدن بازیکنان تا پیش از اعزام به تایلند است. پرهیزکار در این خصوص به خبرنگاران، گفت: صحبت های ابتدایی را با سازمان لیگ انجام داده ایم تا لیگ زودتر تمام شود و بازیکنان بتوانند چند روز استراحت کنند.

پرهیزکار تاکید کرد: به زودی نامه ای را به سازمان لیگ ارسال می کنیم تا دوستان را در جریان برنامه تیم ملی قرار بدهیم.

حضور کدام تیم ها در تورنمنت تایلند قطعی است؟

ایران، ژاپن، فنلاند، هلند، اندونزی، کویت، عربستان، ویتنام، امارات و ازبکستان کشورهایی هستند که تایلند برای آنها دعوتنامه ارسال کرده و خواسته است نسبت به حضور در این تورنمنت اعلام آمادگی کنند. از بین این کشورها، هشت تیم تایید خواهند شد.

به گفته پرهیزکار تا به امروز حضور تیم های ایران، تایلند، ویتنام، ازبکستان، اندونزی، فنلاند و هلند در این بازی ها قطعی شده است و احتمالاً زمینه حضور یک تیم دیگر هم نهایی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1597

به "تداخل برنامه سازمان لیگ و تیم ملی فوتسال در اردیبهشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداخل برنامه سازمان لیگ و تیم ملی فوتسال در اردیبهشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید