تعجب کاربران فضای مجازی از تندباد کرم ها

به گزارش مجله روگذر، عکسی از انبوهی از کرم های خاکی در پیاده رو یکی از شهرهای ایالت نیوجرسی ثبت شده که به شکل تندباد قرار گرفته اند. این پدیده کاربران فضای مجازی را متعجب کرده است.

تعجب کاربران فضای مجازی از تندباد کرم ها

یکی از ساکنان ایالت نیوجرسی آمریکا از پدیده عجیبی عکاسی کرده که در آن صدها کرم شبیه یک تندباد روی کف پیاده رو خیابان قرار گرفته اند.

تیفانی فیشر یکی از ساکنان شهر هوبوکن در این ایالت تصاویر مذکور را در فیس بوک و توئیتر به اشتراک گذاشت و نوشت: قبلاً همچنین چیزی ندیده بودم.

این تصاویر ساکنان محلی را وحشت زده کرد. کاربری در فیس بوک نوشت: این عکس شبیه یک فیلم ترسناک است.

با این وجود برخی از کاربران درباره دلیل ایجاد رویداد مذکور کنجکاو بودند. کوین بات یکی از کارشناسان اکولوژی خاک در دانشگاه سنترال لانکشایر معتقد است دلیل ظهور انبوهی از کرم های خاکی در پیاده رو خیابان ترکیبی از باران های شدید و سطح سخت پیاده رو است.

او در این باره می گوید: به طور خلاصه، احتمالاً کرم ها به دلیل باران فراوان به سطح زمین آمده اند و به دلیل سختی سطح نتوانسته اند سوراخی به داخل زمین حفر کنند. شکل ایجاد شده نیز احتمالاً به فرایند تخلیه آب مربوط است و ارتباطی با رفتار خاص کرم های خاکی ندارد.

کیانگ سو یو استاد بخش خاک، آب و آب و هوای دانشگاه مینه سوتا معتقد است دلیل ظهور کرم ها روی سطح زمین احتمالاً بارش بوده است. به عقیده او ارتعاشات ناشی از حفاری موش های کور سبب شده کرم های خاکی به سطح بیایند. اما شکل تندباد مانند آن مرموز است.

او در این باره می گوید: انبوه کرم های خاکی زمانی ظاهر می شوند که یک تهدید محیط زیستی وجود داشته باشد. اما تصاویر ثبت شده اطلاعات کافی درباره شرایط محیطی را فراهم نمی کند.

انبوه کرم ها چند ساعت از پس از ثبت عکس از پیاده رو، ناپدید شدند.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1619

به "تعجب کاربران فضای مجازی از تندباد کرم ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعجب کاربران فضای مجازی از تندباد کرم ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید