خروجی جلسه کمیته اضطرار؛ ورزش در فضای باز ممنوع شد!

به گزارش مجله روگذر، کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران بر ممنوعیت فعالیت های ورزشی در فضای باز تاکید نمود.

خروجی جلسه کمیته اضطرار؛ ورزش در فضای باز ممنوع شد!

به گزارش ایرنا، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در انتها جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه شرایط هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است باید شهروندان بر اساس آموزش هایی که به وسیله رسانه ها ارائه می گردد خود مراقبتی را در دستور کار خود قرار دهند و به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.

عابد ملکی اضافه نمود: ممنوعیت فعالیت های ورزشی در فضای باز، تردد حداقلی گروه های حساس از جمله بچه ها، زنان باردار، بیماران قلبی، عروقی و تنفسی و سالمندان و بعلاوه استفاده از ماسک های مناسب همانند N 95 برای روز هایی که شرایط هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط وارونگی هوا و احتمال تداوم شرایط ناسالم برای گروه های حساس باید شهروندان توصیه های خودمراقبتی را جدی بگیرند. بعلاوه در جلسه امروز تاکید شد در صورت تشدید آلودگی هوا جلسه کارگروه اضطرار برگزار و مصوبات متعاقبا اعلام خواهد شد.

با توجه به تشدید آلودگی هوای تهران در دو روز گذشته و قرارگیری عدد شاخص آلودگی کیفیت هوای تهران بر روی عدد 112 و احتمال افزایش آلودگی هوا ظرف امروز و فردا کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران تشکیل جلسه داد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 آبان 1401 بروزرسانی: 22 آبان 1401 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 2211

به "خروجی جلسه کمیته اضطرار؛ ورزش در فضای باز ممنوع شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خروجی جلسه کمیته اضطرار؛ ورزش در فضای باز ممنوع شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید