خوزستان، اسکوچیچ: نفت مسجدسلیمان شایسته مساوی بود

به گزارش مجله روگذر، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با توجه به عملکردی که بعد از به ثمر رساندن گل مان داشتیم شایسته برد نبودیم و به تیم نفت مسجدسلیمان تبریک می گویم.

خوزستان، اسکوچیچ: نفت مسجدسلیمان شایسته مساوی بود

به گزارش مجله روگذر از آبادان، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: باید بگویم که از اینکه بازی ما مساوی شد راضی نیستیم. با توجه به عملکردی که بعد از به ثمر رساندن گل مان داشتیم شایسته برد نبودیم و به تیم نفت مسجدسلیمان تبریک می گویم. مشکل ما این بود که نفرات خط دفاعی مان عقب آمدند و من نمی دانم که دلیل این کار چه بود. اگر از فوتبال بازی کردن امتناع کنیم نتیجه نخواهیم گرفت. البته ما بعد از اینکه گل مساوی را دریافت کردیم دوباره حمله کردیم.

وی در واکنش به این موضوع که صنعت نفت بعد از به ثمر رسیدن گل، بی جهت عقب کشید، گفت: من هیچ وقت به تیم نگفتم به عقب برگردد. بعد از اینکه گل زدیم، دلمان نمی خواست بازی کنیم. 70 سانتر روی دروازه داشتیم و باید یکی از آنها به گل تبدیل می شد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اضافه نمود: نفت مسجدسلیمان خوب بازی کرد ولی ما اعتماد به نفس نداشتیم، شاید هم اعتماد به نفس ما بالا بود که به آن شکل بازی کردیم. من از تیم راضی نیستم به این دلیل که از بازی کردن سر باز زدند.

اسکوچیچ بیان کرد: ممکن است به بازیکنان 2-3 روز استراحت بدهم، ما 2 ماه کار کردیم و شرایط خیلی خوبی نداریم و مسائل اقتصادی ما را اذیت می نماید. هیچ دریافتی تا به حال نداشتیم، ما بچه های جوانی در اختیار داریم که می جنگند، 4 امتیاز در دو بازی ابتدایی لیگ برای ما بد نیست. بیش از همه از بازی امروز تیمم ناراضی هستم و باید صادق باشم و بگویم که نفت مسجدسلیمان شایسته مساوی در این بازی بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 428

به "خوزستان، اسکوچیچ: نفت مسجدسلیمان شایسته مساوی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوزستان، اسکوچیچ: نفت مسجدسلیمان شایسته مساوی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید