در 45 دقیقه 2 واحد مسکونی در کرمان طعمه حریق شدند

به گزارش مجله روگذر، خبرنگاران/کرمان مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان از طعمه حریق شدن دو منزل مسکونی در بامداد امروز سوم دی ماه در شهر کرمان اطلاع داد.

در 45 دقیقه 2 واحد مسکونی در کرمان طعمه حریق شدند

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

رضا میرزایی در گفت وگو با خبرنگاران در تشریح جزییات این خبر گفت: طی تماس تلفنی در ساعت 4 و 52 دقیقه صبح امروز سوم دی ماه با ستاد مرکز فرماندهی عملیات(125) این سازمان از طعمه حریق شدن یک منزل مسکونی مطلع شدیم.

وی محل حادثه را خیابان سعدی اظهار داشت و اضافه نمود: بلافاصله آتش نشانان در محل حادثه حضور پیدا کردند و عملیات اطفاء حریق منزل مسکونی را در دستور کار قرار داده و از سرایت آتش سوزی به منازل همجوار جلوگیری کردند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی همچنین از اطفاء حریق منزل مسکونی که مقدار زیادی مواد شیمیایی خطرناک به صورت غیر اصولی انبار شده بود در ساعت 5 و 38 دقیقه صبح امروز در شهر کرمان اطلاع داد و گفت: این حادثه در خیابان شهید شیروانی اتفاق افتاده است.

میرزایی با اشاره به حجم شعله و آتش سوزی توسط مواد شیمیایی، اظهار کرد: جنس این مواد به گونه ای بود که در اثر سوختن، گازهای سمی خطرناک فراوری می نمایند که موجب تخریب محیط زیست و به خطر افتادن سلامت ساکنین و شهروندان می گردد لذا بلافاصله دوتیم اطفاء حریق این سازمان از ایستگاه های 7 و 10 به محل حادثه اعزام و ضمن رعایت نکات ایمنی و حفاظتی این آتش سوزی با کوشش 8 نفر آتش نشان مهار شد.

مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان در انتها در مورد علت این آتش سوزی گفت: علل حوادث ذکر شده در دست آنالیز است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 744

به "در 45 دقیقه 2 واحد مسکونی در کرمان طعمه حریق شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در 45 دقیقه 2 واحد مسکونی در کرمان طعمه حریق شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید