دلیل افت منچستریونایتد چیست؟

به گزارش مجله روگذر، به جرات می توان گفت تیم فوتبال منچستریونایتد بعد از جدایی سر الکس فرگوسن هرگز طعم موفقیت را نچشید و هواداران روزی نبود که از تیمشان مثل قبل راضی باشند. این تیم اما اخیرا وارد بحران هم گردیده و از 6 هفته پیش که در امریکا تور پیش فصل را برگزار کرد با چهره گرفته و درهم مورینیو روبه رو گردیده است.

دلیل افت منچستریونایتد چیست؟

نتایجی که کسب می گردد راضی کننده نیستند و طبیعتا حالا می توان گفت حتی روی کار آوردن آقای خاص هم نتوانست این تیم را به دوران اوج بازگرداند. هرچند که شاید مشکل تیم اصلا از ناحیه مربی نباشد که حضور یکی از بهترین مربیان جهان بتواند آن را درست کند. گزینه های دیگری هم می توانند مشکل ساز باشند.

یکی از این گزینه ها اد وودوارد است که در سال 2013 و بعد از این که دیوید گیل به همراه فرگوسن بازنشسته شد، در باشگاه منچستری قدرت پیدا کرد. همکاری گیل با فرگوسن توانسته بود یونایتد را به سطح جدیدی در جهانی فوتبال برساند که برعکس وودوارد و مورینیو در حال حاضر در حال به عقب راندن تیم هستند و اختلاف عقاید این دو بارها باعث گردیده تیم نتایج بدی بگیرد؛ عمده ترین مشکل این دو هم در نقل و انتقالات است.

یکی دیگر از گزینه ها می تواند خانواده گلیزر باشد که مالکان باشگاه هستند. آن ها از سال 2005 روی کار آمدند و بارها سر الکس از آن ها دفاع نموده بود، این در حالی است که بعید می رسد این اقدام او واقعی بوده باشد و شاید به خاطر حفظ آرامش در تیم از مالکان و سیاست هایشان دفاع می نموده است.

آخرین گزینه اما می تواند بازیکنان تیم باشند. بعد از جدایی فرگوسن از تیم مورینیو سعی کرد مهره های گران قیمت برای تیم بخرد. حتی با آوردن پل پوگبا رکورد نقل و انتقالات را هم شکست. اما ستاره فرانسوی هرگز نتوانست انتظارات را برآورده کند. این تیم همچنین زلاتان ایبراهیموویچ که بدون شک یکی از بهترین های جهانست را هم به خدمت گرفت و بازهم نتوانست موفقیت های گذشته را تکرار کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 136

به "دلیل افت منچستریونایتد چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل افت منچستریونایتد چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید