زارعیان: تعویق المپیک برای ما سود خواهد داشت، امیدوارم جودو بالاخره صاحب خانه گردد

به گزارش مجله روگذر، سرمربی تیم ملی جودو گفت: به تعویق افتادن المپیک باعث شد تا زمان بیشتری برای خروج از تعلیق در اختیار فدراسیون ایران قرار گیرد و این موضوع امیدواری ما را برای حضور در المپیک بیشتر می نماید.

زارعیان: تعویق المپیک برای ما سود خواهد داشت، امیدوارم جودو بالاخره صاحب خانه گردد

جهت دریافت خدمات حیاط سازی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

مجید زارعیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله روگذر گفت: به تعویق افتادن المپیک باعث شد تا به نوعی زمان بیشتری در اختیار فدراسیون جودو قرار بگیرد تا در زمینه برطرف تعلیق و پیروزی در دادگاه CAS فعالیت داشته باشد. این مسئله باعث می گردد با امیدواری بیشتری به آینده نگاه کنیم و به بازگشت قدرتمندانه به المپیک خوش بین تر باشیم. بدون شک تمام خانواده جودو منتظر برطرف تعلیق هستند و امیدوارم این اتفاق هرچه سریعتر رخ دهد.

وی در مورد شرایط تیم ملی جودو گفت: در سال گذشته سعی کردیم با برنامه ریزی شرایط را برای بالا بردن توان فنی و فیزیکی نفرات بالا ببریم و کار به خوبی پیش می رفت تا متاسفانه موضوع کرونا پیش آمد. درست در زمانی که برای تشکیل مجدد اردو قصد داشتیم مسابقات انتخابی را برگزار کنیم اردوها تعطیل شد. البته برنامه ریزی ها اجرا شده و در حال حاضر برای برپایی مجدد اردوها و از سرگیری تمرینات منتظر سرانجام موضوع کرونا و صدور مجوز وزارت ورزش و جوانان هستیم.

سرمربی تیم ملی جودو توضیح داد: نفرات در سال گذشته به آمادگی قابل توجه ای رسیده بودند و در بعضی مسابقات بین المللی هم پیروز به کسب مدال شدند. در کنار این موضوع شاهد برگزاری مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی ارومیه و جایزه بزرگ مشهد بودیم. سطح کیفی هر دو این رقابت ها بالا بود و فکر می کنم شرکت نماینده ها محک خوبی خوردند. امیدوارم رقابت ها در امسال نیز به همین ترتیب برگزار گردد تا بتوانیم تنور جودو را در کشور گرم نگه داریم و به قولی نفرات از شرایط مبارزه دور نشوند.

زارعیان در سرانجام ضمن اشاره به موضوع خانه جودو ابراز داشت: سالیان زیادی است که در این رشته فعالیت می کنم ولی متاسفانه در طول تمام این سال ها مشکل نداشتن مجموعه ای مناسب گریبانگیر این رشته بوده است. بعد از دریافت سالن بادی فکر نمی کنم فضایی مناسب حتی برای تمرکز فعالیت های آموزشی در اختیار این رشته قرار گرفته باشد. به هر صورت به عنوان یک مربی که سابقه فنی، علمی و مدیریتی در جودو دارد از مسئولین وزارت ورزش وجوانان و کمیته ملی المپیک خواهش می کنم که اجازه ندهند جودو مظلوم واقع گردد. این رشته نیز مانند رشته هایی همچون تکواندو و کشتی احتیاج به مجموعه ای مناسب دارد تا بتواند با امیدواری بیشتری به آینده نگاه نمایند. به هر صورت داشتن مجموعه مناسب احتیاج حیاتی برای جودو است و امیدوارم هر چه زودتر این مشکل حل گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 فروردین 1399 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 900

به "زارعیان: تعویق المپیک برای ما سود خواهد داشت، امیدوارم جودو بالاخره صاحب خانه گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زارعیان: تعویق المپیک برای ما سود خواهد داشت، امیدوارم جودو بالاخره صاحب خانه گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید