قلمرو کوانتوم در آثار جدید مارول نقش مهمی دارد، بازگشت مردگان

به گزارش مجله روگذر به نقل از ایندین اکسپرس، مایکل داگلاس بازیگر کهنه کار سینما فاش کرد که قلمرو کوانتوم نقش مهمی در فیلم های پیش روی مارول ایفا خواهد نمود.

قلمرو کوانتوم در آثار جدید مارول نقش مهمی دارد، بازگشت مردگان

داگلاس در دنیای سینمایی مارول نقش دکتر هنک پیم را بازی می نماید. شخصیت وی در فیلم مرد مورچه ای، قلمرو کوانتوم را این چنین تعریف نموده بود: قلمرو کوانتوم جایی است که همه مفاهیم زمان و مکان بی ربط می شوند.

حالا داگلاس در مصاحبه با رایان سیکرست درباره نقش قلمرو کوانتوم چنین می گوید: قلمرو کوانتوم نقش کلیدی در فیلم های مارول ایفا خواهد نمود. من فکر می کنم که قلمرو کوانتوم در تمام قسمت های آینده فیلم های مارول نقش مهمی بازی کند.

کوین فایگی رییس استودیوی مارول نیز قبلا گفته بود که مرد مورچه ای نقش مهمی در آینده فیلم های مارول خواهد داشت. نخستین بار مفهوم قلمرو کوانتوم در فیلم مرد مورچه ای با بازی داگلاس به نمایش درآمد.

گفته شده است نقش قلمرو کوانتوم در انتقام جویان 4 بسیار مهم است.

در قلمرو کوانتوم قوانین زمان و مکان بی اهمیت هستند. این حربه برای برگرداندن مردگان به دنیای زندگان مفید است و با این شیوه می توان ابرقهرمان های مرده مثل مرد عنکبوتی، پلنگ سیاه، دکتر استرنج و دیگران را به دنیای زندگان برگرداند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 81

به "قلمرو کوانتوم در آثار جدید مارول نقش مهمی دارد، بازگشت مردگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلمرو کوانتوم در آثار جدید مارول نقش مهمی دارد، بازگشت مردگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید