معرفی کمیته های ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون

به گزارش مجله روگذر، مسئولان کمیته های تخصصی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان از سوی دبیر این رویداد معرفی شدند.

معرفی کمیته های ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، دبیر ششمین جشنواره ملی اسباب بازی در احکام جداگانه ای محسن رجبی فراوریکننده اسباب بازی، مولف و مدرس در زمینه افزایش هوش اقتصادیِ بچه ها را به عنوان مسئول کمیته برگزاری نمایشگاه تخصصی دست آورد های صنعت اسباب بازی ایرانی، آیدین مهدیزاده مدرس دانشگاه علم وهنر و شهید رجایی و دبیر رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی را به عنوان مسئول کمیته رقابتی و بهنام زنگی عضو هیات علمی دانشکده هنر دانشگاه تربیت مدرس و صاحب امتیاز و مدیر مسئول فصل نامه علمی پژوهشی پژوهش هنر را به عنوان مسئول کمیته علمی معرفی کرد.

محسن حموله همچنین، محمد صائبی فعال فرهنگی را به عنوان مسئول کمیته ترویجی بازی و اسباب بازی منصوب کرد.

وی همچنین، شایان فروزنده دل طراح، پژوهش گر و مدیرعامل موسسه آموزشی پژوهشی و فراوریی در زمینه اسباب بازی را به عنوان مشاور و مسئول جذب مشارکت و حمایت اقتصادی و قاسم مرادی مدیر مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون را به عنوان مسئول کمیته پشتیبانی این جشنواره معرفی کرد.

مسئولیت کمیته اطلاع رسانی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی نیز به عهده اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان است.

بر اساس این خبر، از آن جا که ششمین جشنواره ملی اسباب بازی با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار می گردد، سجاد رشیدی پور مدیرکل فناوری اطلاعات و تحول اداری کانون به عنوان مسئول کمیته راهبری فضای مجازی این جشنواره منصوب شد.

ششمین جشنواره ملی اسباب بازی به صورت مجازی در زمستان سال 1399 با رویکرد حمایت از کالای ایرانی و تحقق شعار سال جهش فراوری و با هدف برقراری ارتباط میان طراحان، فراوریکنندگان و سرمایه گذاران در حوزه اسباب بازی با مشارکت شورای نظارت بر اسباب بازی و انجمن فراوریکنندگان اسباب بازی ایران برگزار می گردد.

برگزاری نمایشگاه مجازی معرفی دست آورد های صنعت اسباب بازی ایرانی با حضور دست اندرکاران این صنعت، برگزاری نشست ها و کارگاه ها به صورت وبینار با حضور استادان و سخنرانان ایرانی و بین المللی حوزه اسباب بازی و همچنین برپایی نمایشگاهی با حضور سازمان ها و نهاد های دولتی و مردمی برای ترویج و توسعه کاربرد ها و کارکرد های بازی و اسباب بازی از دیگر برنامه های ششمین جشنواره ملی اسباب بازی با شعار آینده را باید ساخت است.

فروش اسباب بازی در ششمین جشنواره ملی اسباب بازی نیز به صورت بازار فروش آنلاین در سایت جشنواره به نشانی irantoyfestival.ir انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1472

به "معرفی کمیته های ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی کمیته های ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید