ممنوعیت تردد کامیون ها در شب های قدر ادامه دارد؛ توقیف 250 کامیون

به گزارش مجله روگذر، تهران (پانا) - معاون آموزش پلیس راهور تهران عظیم از توقیف 250 کامیون در شبهای قدر اطلاع داد و گفت طرح ممنوعیت تردد کامیون در شب های قدر امشب نیز ادامه دارد.

ممنوعیت تردد کامیون ها در شب های قدر ادامه دارد؛ توقیف 250 کامیون

به گزارش پلیس راهور تهران، سرهنگ علی همه خانی با بیان این خبر اظهار کرد: طرح کامیون ممنوع طبق اطلاعیه ای که از قبل صادر شده بود امشب نیز در تهران ادامه دارد و از ورود کامیون ها به سطح شهر تهران جلوگیری به عمل خواهد آمد.

وی اضافه نمود: در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان و در اولین شب اجرای طرح 200 کامیون مورد اعمال قانون قرار گرفته (توقیف ساعتی) و از ورود آنها به سطح شهر تهران جلوگیری شد.

سرهنگ همه خانی گفت: همچنین در شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان و در شب دوم اجرای طرح نیز، 50 کامیون متوقف (توقیف ساعتی) و ضمن اعمال قانون از ورود آنها به سطح شهر تهران ممانعت به عمل آمد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران عظیم گفت: این طرح امشب نیز مصادف با شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان اجرا خواهد شد و همکاران بنده که در اطراف رینگ خروجی تهران مستقر هستند، از ورود کامیون ها به سطح شهر تهران جلوگیری خواهند کرد. اجرای این طرح تا 4 صبح ادامه خواهد داشت و کامیون ها تا این ساعت اجازه ورود به شهر تهران را نخواهند داشت.

وی به دلایل اجرای این طرح در سه شب ماه رمضان هم اشاره نمود و گفت: از جمله دلایل اجرای این ممنوعیت در این سه شب بخاطر ایجاد امنیت شب زنده داران و مؤمنین روزه داری است که در مراسم احیا شرف حضور دارند و در سطح شهر و اماکن مذهبی در حال تردد هستند.

وی از رانندگان کامیون خواست از ورود به سطح شهر تهران در اجرای این طرح جدا خودداری کنند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 خرداد 1400 بروزرسانی: 12 خرداد 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1687

به "ممنوعیت تردد کامیون ها در شب های قدر ادامه دارد؛ توقیف 250 کامیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت تردد کامیون ها در شب های قدر ادامه دارد؛ توقیف 250 کامیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید