پرسپولیس با خیال راحت به تراکتور رسید، دربی خوزستان به میزبانی MIS

به گزارش مجله روگذر، به گزارش خبرنگاران، هفته هفدهم لیگ برتر امروز با انجام دو بازی به خاتمه می رسد. در اولین بازی پرسپولیس در حالی از تراکتور پذیرایی می نماید که خیالش از حفظ صدر جدول آسوده است و در دومین بازی، خوزستانی های خوش ساختار در قالب یک دربی در مسجد سلیمان به مصاف هم می فرایند.

پرسپولیس با خیال راحت به تراکتور رسید، دربی خوزستان به میزبانی MIS

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت چاپ تراکت a5 از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

* پرسپولیس - تراکتور

بازی دو تیم در نیم فصل نخست با فزونی یک بر صفر تراکتور در تبریز به خاتمه رسید. دو تیم در حالی در نیم فصل دوم با یکدیگر ملاقات می نمایند که ماهیت نیمکت آنها به کلی تغییر نموده است. در نیم فصل نخست هر دو تیم از مربیان باتجربه خارجی استفاده می کردند و حالا دو مربی ایرانی و نسبتاً جوان راهنمایی آنها را بر عهده دارند.

ساکت الهامی بعد از آنکه جانشین دنیزلی نامدار شد، به خوبی از پس راهنمایی سرخ پوشان تبریزی برآمد و با پیروزی های متوالی توانست تراکتور را بار دیگر به جرگه مدعیان بازگرداند. گل محمدی اما امروز برای اولین بار راهنمایی سرخ پوشان تهران را بر عهده خواهد داشت و این نخستین آزمون وی روی نیمکت این تیم در این فصل است.

پرسپولیس امروز خیالش از حفظ صدرنشینی در خاتمهی این هفته راحت است و حتی در صورت شکست، باز هم صدر جدول را از دست نخواهد داد. اما تراکتور در صورت پیروزی می تواند از سپاهان در جدول عبور نموده و بعد از پرسپولیس در رده دوم جدول قرار گیرد.

* نفت مسجد سلیمان - صنعت نفت

فصل نوزدهم یک فصل متفاوت برای خوزستانی ها در لیگ برتر است و هر سه تیم روزهای خوبی را تجربه می نمایند. در بین سه تیم خوزستانی صنعت نفت آبادان شرایط بهتری دارد و در حالی امروز با نفت مسجد سلیمان ملاقات می نماید که با 30 امتیاز در رده چهارم واقع شده است و در صورت پیروزی در بازی امروز، حداقل قرار گرفتنش در رده سوم قطعی شده و حتی می تواند شانس رسیدن به رده دوم جدول را هم داشته باشد.

این از معدود بازیهای نیم فصل دوم است که دو تیم نسبت به نیم فصل نخست مربیان شان را تغییر نداده اند. نفت مسجد سلیمان در کنار سپاهان با یک شکست کم شکست ترین تیم مسابقات است، اما با 11 مساوی رکورددار تعداد مساوی در این فصل می باشد. همچنین آنها با 8 گل خورده بعد از پرسپولیس بهترین خط دفاعی را دارند که این آمار نشان می دهد صنعت امروز کار ساده ای برای شکست دادن این تیم ندارد.

برنامه بازیهای امروز از هفته هفدهم لیگ برتر؛

* پرسپولیس - تراکتور ساعت 15:15 در استادیوم آزادی

* نفت مسجد سلیمان - صنعنت نفت آبادان ساعت 15:30 استادیوم شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 817

به "پرسپولیس با خیال راحت به تراکتور رسید، دربی خوزستان به میزبانی MIS" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس با خیال راحت به تراکتور رسید، دربی خوزستان به میزبانی MIS"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید