کینگینگ دیالو و روستاهای سایت های میراث جهانی یونسکو در گوانجو

به گزارش مجله روگذر، این شهر در 140 کیلومتری شهر گوانگ ژو واقع شده است و به عنوان میراث جهانی مشهور به نام diaolou شناخته می گردد و این مجموعه به نام میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. این برج های مراقبت از سبک اروپایی طی قرون 19 و اوایل قرن بیستم به دو هدف خدمت کردند.

کینگینگ دیالو و روستاهای سایت های میراث جهانی یونسکو در گوانجو

در تور چین از ای روستاها دیدن کنید، روستاییان چینی که ثروت خود را در کالیفرنیا به دست آوردند، ثروت خود را به خانه آوردند و این خانه های مجلل را برای نشان دادن رونق خود و همچنین حفاظت از kith و خویشاوندان خود در برابر تاخت به تاخت توسط راهزنان و سربازان ژاپنی ساختند. مهاجران چینی این ساختمان ها را با دیواره ای محکم، دروازه های اهنی و بنادر برای دفاع و مشاهده ساختند.

روستاهای Diaolou

Kaiping - یکی از منابع اصلی مهاجران در غرب در آغاز قرن بیستم - به دلیل بسیاری از خانه های روستایی diaolou، چند -، قابل توجه است. این ساختمان ها - که ترکیبی پیچیده از ساختارهای معماری چینی و غربی را نشان می دهند - منعکس نماینده نقش مهم مهاجران مهاجر در پیشرفت چندین کشور در اواخر قرن 19 و اوایل قرن بیستم هستند.

سنگ، pise، آجر و سازه های بتونیعمدتا ً برای سه هدف - به عنوان پناه گاه موقت، محل استقرار مستحکم و برج های مراقبت مورد استفاده قرار گرفتند. سازه های diaolou ترکیبی از ترکیب Kaiping با طبیعت سرسبز اطراف آن ترکیب شده اند؛ بزرگ ترین مجموعه در روستای of واقع در 11 کیلومتری شمال غربی of واقع شده است. این خوشه diaolou در سه روستا گسترش یافته است و میزبان مجموعه ای از 15 برج های سالم است که در یک میدان برنج زیبا زندگی می نمایند. این برج که در دهه 1920 ساخته شده است، دو برج است - the لو و the لو - زمانی خانه قبیله فنگ بود و اکنون در معرض دید عموم قرار دارند.

در حدود 20 کیلومتری جنوب of، پشت دهکده Jingjiangli، دهکده 92 sqm Ruishi است که merits دارد. این برج نه طبقه با سقف سبک بیزانسی و گنبد رومی در مالکیت خصوصی است و بلندترین ساختمان در Kaiping است.

همچنین شایان ذکر است که the لو در روستای Nanxing که به نام"برج اسد"معروف است در سال 1903 ساخته شده است و محور مرکزی آن به شدت از مرکز خارج می گردد. میزبان مجموعه های دیگری از diaolou از جمله برج قدیمی، Yinglong lous، در روستای Sanmenli و خانه های مستحکم در روستای Majianglong وجود دارد.

شایان ذکر است که شهر باستانی Chikan، که یادآور چین پیشین است، در دو کیلومتری جنوب غربی of واقع شده است و مجموعه ای از ساختمان های قدیمی شگفت انگیز به نام qilou است که در امتداد رودخانه Tanjiang زندگی می نمایند. آن ها به خاطر ستون ها و balconies محصور شده منحصر به فرد به نظر می رسیدند، در دهه 1920 توسط بازرگانان خارجی Cantonese ساخته شدند.

در این میان، لی گاردن در Tangkou County در ناحیه Tangkou ژیانگ یو تنها یک تاکسی 15 دقیقه ای از Kaiping است؛ زمانی که خانه یک مهاجر چینی در ایالات متحده این روزها یک پارک برای توریست ها است. این باغ 11، 000"sqm"با راه های آبی مصنوعی، پل ها، pavilions و راهروها نیز ساختمان های بسیار تزیین شده فوق العاده زیبایی را نشان می دهد که بسیار زیبا هستند.نکات برجسته و ویژگی های

Bianchouzhu لو: همچنین به عنوان"برج اسد"معروف است و در روستای Nanxing این سازه در سال 1903 ساخته شده است - از زلزله و طوفان متعدد جان سالم به در برده است.

Chikan: روستای مسکونی با بسیاری از خانه هایی که در غرب و شرقی قرن نوزدهم ساخته شده اند.

Liyuan: در حدود یک ساعت دور از شهرک Kaiping، Liyuan بهترین و نوسازی شده در تمام روستاها و میزبانی موزه با موضوع فرهنگ چینی در خارج از کشور است.

لو لو و لو Yunhuan لو: این دو برج برای یادبود ثروت و کامیابی قبیله فنگ در دهه 1920 ساخته شدند.

دهکده Ruishi: بالاترین diaolou در Kaiping قطعا ً سزاوار بازدید از این برج نه طبقه خصوصی با یک سقف سبک بیزانسی و گنبد رومی معماری تماشایی است.

Zili: در حدود سه کیلومتر دورتر از Liyuan، این روستا میزبان خرابه های تاریخی با یک برج مراقبت بزرگ است.

خوب است که بدانید و برای دوشیزه فیرفاکس چه اتفاقی می افتد؟

گردش diaolou، ماجراجویی روز خوبی است، اما ایده خوبی است که یک شب را در Kaiping سپری کنید تا بتوانید این روستا را به طور کامل آنالیز کنید.

با توجه به این واقعیت که مهم ترین diaolous در سراسر استان پراکنده هستند، بهترین راه برای اجاره اتومبیل یا استخدام یک تاکسی برای بازدید از سایت های مختلف است.

روستاهای Diaolou

ساعت آغاز: 08: 00 - 17

محدوده قیمت: Ruishi لو، Y20؛ لی گاردن: Y60؛ هر روستا: Y50

چگونه به آنجا برسیم: چند راه برای رسیدن به Kaiping وجود دارد ; از یکی از ایستگاه های اتوبوس بلند مدت , اتوبوس ها هر 30 دقیقه بین 06: 20 و 20: 00 حرکت می نمایند. این اتوبوس از ایستگاه اتوبوس Fengcun در ایستگاه مترو Kengkou حرکت می نماید - این سفر حدود دو ساعت طول می کشد و باید در اطراف Y57 هزینه داشته باشد. از هنگ کنگ یک اتوبوس limousine وجود دارد که از خیابان پورتلند ترک می گردد - این سفر چهار ساعته به شدت هزینه خواهد داشت. همچنین یک اتوبوس وجود دارد که از Zhuhai باقی می ماند که بین Y52 تا Y71 برای سفر 2 و نیم ساعت هزینه دارد. علاوه بر این , یک اتوبوس از Shenzen به شهر Kaiping منتقل می گردد - نصف و نصف سفر برای شما هزینه خواهد داشت. شهر Kaiping دارای دو ایستگاه اتوبوس با فاصله طولانی , ایستگاه مرکزی Yicizhan مرکزی و ایستگاه Lechongzongzhan استانی است ; اولی نقطه آغاز برای اکتشاف شما در روستاهای اطراف است. در این ایستگاه ها , می توانید به یک اتوبوس محلی سوئیچ کنید که شما را به دهکده های مجاور می برد. یک تاکسی برای Zili حدود Y90 هزینه خواهد داشت , در حالی که یک سفر به"لی گاردن"برایتان هزینه خواهد داشت , و اگر شما دوست دارید یک تاکسی کرایه کنید , بهتر است یک تاکسی کرایه کنید - ارزان تر از استخدام یک تاکسی برای هر مقصد.

انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 79

به "کینگینگ دیالو و روستاهای سایت های میراث جهانی یونسکو در گوانجو" امتیاز دهید

1 کاربر به "کینگینگ دیالو و روستاهای سایت های میراث جهانی یونسکو در گوانجو" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کینگینگ دیالو و روستاهای سایت های میراث جهانی یونسکو در گوانجو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید