شروع فعالیت اتوبوس ها از 30 فروردین 99، فقط 21 مسافر مجاز به سوار شدن هستند

به گزارش مجله روگذر، معاون فنی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد گفت: اتوبوس ها از 30 فروردین 99 فعالیت خود را شروع می نمایند و طرح فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان حمل و نقل شهری به ویژه در اتوبوس ها اجرا می گردد.

شروع فعالیت اتوبوس ها از 30 فروردین 99، فقط 21 مسافر مجاز به سوار شدن هستند

به گزارش مجله روگذر آنلاین به نقل از ایلنا، داوود زارع اظهار کرد: با شیوع کرونا، فعالیت اتوبوس های شهری یزد متوقف شده بود، اما از 30 فروردین ماه امسال بر اساس مجوز ستاد مقابله با کرونا، فعالیت این ناوگان از سر گرفته خواهد شد.

وی ادامه داد: مسافران باید نکات بهداشتی را برای حفظ جان خود و دیگران رعایت نمایند. به همین منظور از این پس فقط 21 مسافر مجاز به سوار شدن در اتوبوس ها هستند.

زارع اضافه نمود: اتوبوس ها شب ها از سوی نیروهای خدماتی و روزها از سوی رانندگان روزانه ضدعفونی خواهند شد؛ با این وجود بهتر است مسافران از دست زدن به دستگیره ها، جایگاه، شیشه و میله ها خودداری نمایند.

معاون فنی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد اعلام کرد: تمام کسانی که از اتوبوس استفاده می نمایند باید کنار شیشه نشسته و اجازه ندهند شخص دیگری در کنارشان بنشیند. همچنین در صورت تکمیل ظرفیت از ایستادن اجتناب نمایند.

زارع گفت: با توجه به آلودگی پول، مسافران حتما باید از کارت شهروندی استفاده نمایند و از پرداخت وجه نقد بپرهیزند.

وی در مورد بهسازی ناوگان اتوبوسرانی اظهار کرد: در حال حاضر 200 اتوبوس در سطح شهر فعالیت می نمایند، اما خرید اتوبوس در برنامه شهرداری واقع شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1016

به "شروع فعالیت اتوبوس ها از 30 فروردین 99، فقط 21 مسافر مجاز به سوار شدن هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فعالیت اتوبوس ها از 30 فروردین 99، فقط 21 مسافر مجاز به سوار شدن هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید