آقاجانیان: از دست دادن 2 فیفا دی، خوب نیست، به ناچار سراغ بولیوی رفتیم

به گزارش مجله روگذر، مربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید همه توقع زیادی از تیم ملی دارند و تیم هم باید آماده سازی خوبی انجام دهد.

آقاجانیان: از دست دادن 2 فیفا دی، خوب نیست، به ناچار سراغ بولیوی رفتیم

به گزارش مجله روگذر، مارکار آقاجانیان مربی تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین تیم ملی اظهار کرد: خدا را شکر همه بازیکنان سلامت هستند. پورعلی گنجی مشکل کوچکی دارد که با باشگاه این بازیکن در تعامل هستیم و امیدواریم مصدومیت او زودتر حل گردد. بازیکنان همه کار خود را به خوبی انجام می دهند. ما دو فیفادی را از دست دادیم که چیز خوبی نیست. همه توقع زیادی دارند و ما هم باید آماده سازی خوبی انجام دهیم.

او در ادامه گفت: بازی با ونزوئلا و ترینیداد با ارتباطهای شخصی کی روش نهایی شده اما به هر حال مسائلی هست. دوست داشتیم با حریفان بهتری کار کنیم همان طور که رقبای ما با حریفان بهتری بازی می نمایند و این مساله ارتباطی به امکانات مالی و ارتباطی ندارد اما قرار است در اردوی دوحه بازی کنیم که البته هنوز قطعی نشده و ما پیگیر آن هستیم.

آقاجانیان اضافه نمود: کادر فنی و بازیکنان با تمام وجود کارشان را انجام می دهند اما باید حمایت شویم. حریفان ما با وجود مسائل، امکانات خوبی دارند و چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ بازی دوستانه در سطح خوبی به سر می برنند. ما هم توقعاتی داریم. اردوی آخر ما در دوبی برگزار می گردد و پیگیر بازی دوستانه هستیم. به خاطر یکسری مسائل هنوز استادیومی برای بازی دوستانه پیدا نکرده ایم اما دنبال آن هستیم تا این مشکل زودتر رفع گردد.

او درباره دیدار با بولیوی گفت: تیم های آمریکای جنوبی سطح بالایی دارند. ما گزینه دیگری نداریم و به ناچار سراغ این تیم ها رفته ایم. تیم های این قاره حداقل از آسیایی ها بهتر هستند اما می توانستیم با تیم های بهتر بازی کنیم. فکر می کنم تمام تیم های آسیایی نمی توانند با اروپایی ها بازی نمایند زیرا لیگ ملت های اروپا در حال برگزاری است.

مربی تیم ملی درباره دعوت آزمون به تیم ملی گفت: مردم گل های او را فراموش نمی نمایند. او گل های زیادی برای صعود به جام جهانی زد و در جام جهانی هم عملکرد خوبی داشت و امیدوارم با سعی و کوشش بیشتر در جام ملت های آسیا هم برای تیم ملی بدرخشد.

آقاجانیان درباره رضاییان توضیح داد: او همیشه در این چندسال عضو تیم ملی بوده و الان چون باشگاهی ندارد می تواند با تیم تمرین کند. چرا نباید تمرین کند؟ بسیاری از بازیکنان در مقاطعی تیم نداشتند اما در اردوی تیم ملی حضور داشتند و حتی مصدوم بودند و از امکانات تیم استفاده کردند. این که رضاییان بخواهد دوباره به تیم ملی دعوت گردد یا حتی برای ایران در جام ملت ها بازی کند بسته به نظر کی روش است.

وی در خاتمه گفت: درهای تیم ملی همیشه باز است و هیچ محدودیتی وجود ندارد. سعی ما این است که بهترین ها دعوت شوند و مهم نیست که در کجا بازی می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 65

به "آقاجانیان: از دست دادن 2 فیفا دی، خوب نیست، به ناچار سراغ بولیوی رفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقاجانیان: از دست دادن 2 فیفا دی، خوب نیست، به ناچار سراغ بولیوی رفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید