اعمال محدودیت در تبلیغات پنهانی در اینستاگرام

به گزارش مجله روگذر، خبرنگاران- اینستاگرام در پی تحقیقات دیده بان رقابت انگلیس، متعهد شد تبلیغات پنهان از سوی اینفلوئنسرها در این اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس و ویدیو را محدود کند.

اعمال محدودیت در تبلیغات پنهانی در اینستاگرام

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت آنلاین چاپ کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران، فیس بوک ایرلند که اینستاگرام را در انگلیس اداره می نماید، متعهد شده است تغییراتی را صورت دهد و سازمان رقابت و بازارهای انگلیس وعده مذکور را تغییر رفتار مهمی از سوی یک پلتفرم شبکه اجتماعی عظیم توصیف نموده است.

دیده بان رقابت انگلیس در بیانیه ای بیان کرد: با تغییرات اینستاگرام، پست کردن یک تبلیغات در این پلتفرم بدون این که به عنوان تبلیغات معین گردد، سخت خواهد شد.

فیس بوک که شرکت مادر اینستاگرام است، از همکاری با سازمان رقابت و بازارهای انگلیس در جهت افزایش شفافیت مربوط به ارسال تبلیغات از سوی اینفلوئنسرها استقبال کرد.

سازمان رقابت و بازارهای انگلیس درباره این که بسیاری از اینفلوئنسرها محتوای مربوط به شرکتها را در اینستاگرام پست می نمایند بدون این که معین نمایند برای این کار پول یا مشوقهای دیگری دریافت نموده اند، تحقیقاتی را انجام داده بود.

اینفلوئنسرها اگر برای ارسال چنین پستها یا خدماتی پول یا مشوقهای دیگر دریافت می نمایند، از این پس باید تایید یا فاش نمایند.

بر اساس گزارش رویترز، اینستاگرام از فناوری استفاده خواهد نمود که معین می نماید چه زمانی کاربران به وضوح روشن نمی نمایند که تبلیغات ارسال می نمایند.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1302

به "اعمال محدودیت در تبلیغات پنهانی در اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعمال محدودیت در تبلیغات پنهانی در اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید