انتخاب شورای آموزش وپرورش خراسان رضوی به عنوان شورای برتر

به گزارش مجله روگذر، خبرنگاران/خراسان رضوی مدیرکل آموزش وپرورش خراسان رضوی گفت: شورای آموزش و پرورش استان جزو شوراهای برتر انتخاب شده و بناست صبح شنبه با حضور معاون اول رئیس جمهور از استان های برتر از جمله خراسان رضوی تقدیر و تشکر گردد.

انتخاب شورای آموزش وپرورش خراسان رضوی به عنوان شورای برتر

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات هزینه تحصیل در انگلیس 2020 هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

قاسمعلی خدابنده امروز پنجشنبه 26 دی ماه در گردهمایی سالانه شوراهای آموزش و پرورش استان خراسان رضوی که در سالن شهید باهنر استانداری برگزار گردید، اظهار کرد: شورای آموزش و پرورش نماد تجلی مشارکت در آموزش و پرورش و استفاده از ظرفیت های بومی، محلی و منطقه ای است. در طول یک سال گذشته شورای آموزش و پرورش استان جلسات و مصوبات خوبی داشت که این سومین جلسه در خدمت وزیر بوده و یک جلسه در خدمت سرپرست وزارت آموزش و پرورش بودیم، بنابراین کیفیت جلسات و مصوبات شورا بسیار کارگشا بوده است.

وی اضافه کرد: شوراهای آموزش و پرورش شهرستان ها در طول یک سال گذشته با برگزاری جلسات و مصوبات خوبی که داشتند، بخشی از مسائل آموزش و پرورش را مرتفع کردند. قانون شوراهای آموزش و پرورش، قانون مترقی و پیشرفته ای است که از باب تفویض اختیارات و واگذاری اختیارات به شهرستان ها، مناطق و استان ها کار را برای اجرا پیش بینی نموده تا بتوانیم مسائل را با توجه به ظرفیت های هر منطقه رفع و آموزش و پرورش را در راستا خود راهنمایی و یاری کنیم.

خدابنده با بیان اینکه آموزش و پرورش برای بهره مندی از منابع اقتصادی و مادی در طول یک سال گذشته برنامه های خوبی داشته است، بیان کرد: نیروی انسانی و مصوبات جلسات مختلف در شورای آموزش و پرورش استان و شهرستان موجب شده که علیرغم کمبود 16 هزار نفری نیروی انسانی استان سال تحصیلی را خوب آغاز کنیم. یاری خیرین در طول سال تحصیلی گره گشا بود و با یاری آنها توانستیم بسیاری از مسائل در فضای آموزشی را مرتفع کنیم.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: شورای آموزش و پرورش استان جزو شوراهای برتر انتخاب شده و بناست صبح شنبه با حضور معاون اول رئیس جمهور از استان های برتر از جمله خراسان رضوی تقدیر و تشکر گردد.

وی با اشاره به اینکه شورای پشتیبانی سوادآموزی استان نیز در طول سال گذشته با برگزاری جلسات منظم رتبه برتر را در سطح کشور کسب نمود، توضیح داد: در حوزه سوادآموزی اتفاقات بسیار خوبی در استان افتاد. احداث و راه اندازی بیش از 100 مرکز یادگیری و یاددهی در مناطق محروم و حاشیه شهر مشهد یاری بسیار زیادی نموده که مهارت آموزی را ترویج دهیم. تحت پوشش قرار دادن بیش از 26 هزار نفر در دوره سوادآموزی از جمله اقداماتی بوده که سال گذشته اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 14 اسفند 1398 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 819

به "انتخاب شورای آموزش وپرورش خراسان رضوی به عنوان شورای برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب شورای آموزش وپرورش خراسان رضوی به عنوان شورای برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید