اخبار سیاسی

فاطمی امین: ذخایر کالایی کشور مناسب است ، مردم از خرید های هیجانی بپرهیزند

وزیر صنعت با اعلام اینکه ذخایر کالایی مناسبی در کشور داریم، گفت: مردم در روز های نخست اجرای طرح بزرگ جراحی اقتصادی و اصلاح نظام پرداخت یارانه ها از خرید های هیجانی که سبب التهاب در بازار می شود، بپرهیزند.

9 تیر 1401

استقبال شهروندان از غرفه شهرداری منطقه 22 در سومین نمایشگاه بین المللی پسماند

خبرگزاری خبرنگاران-غرفه پسماند شهرداری منطقه 22 در سومین نمایشگاه بین المللی پسماند، بازیافت، ماشین آلات و تجهیزات وابسته یکی از پربازدیدترین غرفه های این نمایشگاه را به خود اختصاص داد.

3 تیر 1401

حذف ملاک رنگبندی کرونایی شهرها برای سفرهای نوروزی 1401

وزیر بهداشت توضیحاتی درباره محدودیت سفرهای نوروزی 1401 ارائه کرد.

25 خرداد 1401

کتاب تاریخ سیاسی و اجتماعی دوره پادشاهان مملوکی منتشر شد

به گزارش خبرنگاران، چاپ دوم کتاب تاریخ سیاسی و اجتماعی دوره پادشاهان مملوکی تألیف قاسم عبده قاسم با ترجمه بهزاد مفاخری به وسیله انتشارات سروش منتشر و روانه بازار نشر شد.

22 خرداد 1401

نهضت ملی مسکن در شهرهای تازه آب رفت!

از چهار میلیون واحد مسکونی که در طرح نهضت ملی مسکن هدفگذاری شده احداث 700 هزار واحد بر عهده شرکت عمران شهرهای تازه است که طبق اعلام جعفری، سرپرست این شرکت در صورت معین پیمانکار، عملیات اجرایی 100 هزار واحد تا خاتمه سال شروع می گردد؛ این در حالی است که ماه...

16 خرداد 1401

تغییرات مدیریتی در هلدینگ های تابعه صندوق ذخیره فرهنگیان

تهران (پانا) - جواد نوری مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در جلسات تکریم و تودیع مدیران عامل پتروفرهنگ و تدبیرگران اطلس، سرپرستان تازه این هلدینگ ها را براساس رای هیات مدیره معرفی کرد.

13 خرداد 1401

ابلاغ دستورالعمل نحوه تشکیل کلاس های درس از 14 فروردین

تهران (پانا) - معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با تاکید براینکه این حق دانش آموز است که از آموزش و پرورش با کیفیت برخوردار باشد گفت مدرسه محل تربیت دانش آموز است و او در محیط های مختلف یادگیری قرار می گیرد.

5 خرداد 1401

خانه ای که به طرز عجیب و غریبی ساخته شد!

بانکی در استان یوتاحدود 100 سال پیش بسته های پستی تازه در جهان رواج گرفته بود و مردم که از این خدمات تازه پستی حسابی ذوق زده شده بودند هر روز هزاران بسته را به اداره های پست می بردند تا بدون هیچ زحمتی این بسته ها را به مقصد برسانند. حتما تعجب می کنید اگر بدانید...

3 خرداد 1401

مرکز صدور ویزای انگلیس در تهران بازگشایی می گردد

سفیر انگلیس از برقراری امکان صدور ویزای بریتانیا برای ایرانیان، با بازگشایی مرکز صدور ویزای این کشور در تهران اطلاع داد.

24 اردیبهشت 1401

نباید کرونا به هیچ وجه در جامعه عادی انگاری گردد

تهران (پانا) - رئیس جمهوری با تاکید بر نقش سیاست گذاری کارشناسانه دولت و همکاری مردم در کاهش ابتلا، بستری ها و فوتی های کرونایی، گفت نباید کرونا به هیچ وجه در جامعه عادی انگاری گردد.

23 اردیبهشت 1401

چراغ سبز وزارت صمت به واردات خودرو های معدنی ، آیا راهکاری برای از بین بردن مرداب این ماشین آلات درنظر گرفته شده است؟

وزارت صمت چراغ سبز را برای واردات خودرو های سنگین معدنی چراغ سبز خود روشن کرد؛ درحالی که معادن ایران به مرداب ماشین آلات معدنی شناخته می شوند؛ فرایند اشتباه واردات خودروهای معدنی چطور اصلاح می شود؟

8 اردیبهشت 1401

قابلیت اتصال eSIM آیفون 14 و حذف سینی سیم کارت

طبق آخرین خبر ها سری گوشی های آیفون 14 اپل احتمالا شامل مدل هایی خواهد بود که فقط از قابلیت eSIM پشتیبانی می نمایند. گفته می گردد که این گوشی ها احتمالا بدون سینی سیم کارت عرضه خواهند شد.

24 فروردین 1401

آرشیو کاخ سفید در اقامتگاه شخصی ترامپ؛ او چه اسنادی را با خود به فلوریدا برد؟

بایگانی ملی و ثبت اداری آمریکا می گوید چیزی حدود 15 پوشه شامل اسناد مربوط به دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ به جای اینکه در بایگانی ملی نگهداری شود سر از اقامتگاه شخصی ترامپ در فلوریدا در آورده بود.

22 فروردین 1401

چرا خدمه هتل گاهی اوقات عصبانی هستند؟

تا به حال به این نکته فکر کرده اید که چرا گاهی اوقات خدمه هتل در زمانی که می خواهند اتاق تان را مرتب یا تمیز کنند، بسیار عصبی رفتار می کنند؟ در این مقاله چرایی این مسئله را خواهید یافت.

3 فروردین 1401

تولیدکنندگان فعال در طرح درج قیمت در اولویت ارائه خدمات هستند

وزارت صنعت، معدن و تجارت در ابلاغیه ای گفت: واحدهای فعال در پروژه درج قیمت تمام شده باید در اولویت دریافت خدمات از بخش های مختلف این وزارت خانه و به ویژه سازمان های استانی قرار گیرند.

29 اسفند 1400

اعلام آمادگی انصارالله برای گفت وگوی یمنی، یمنی

یک مقام انصارالله گفت که این جنبش آماده است تا در یمن یا هر کشور بی طرفی مانند عمان، گفت وگوی یمنی-یمنی را انجام دهد.

13 اسفند 1400

درصدد شروع عملیات اجرایی فولادسازی فولاد اکسین تا سرانجام سال هستیم

خبرنگاران/خوزستان نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح فولادسازی شرکت فولاد اکسین برای خودکفایی صنعت نفت، گاز و پتروشیمی بسیار مهم است و درصدد هستیم تا با رفع شدن موانع اجرایی آن، عملیات اجرایی این طرح تا سرانجام سال جاری شروع گردد.

10 اسفند 1400

چرا تعداد پروازهای چارتری کشور تا این حد زیاد است؟

با وجودی که گفته می شود، فقط 20 درصد از پروازهای کشور، چارتری هستند، اما این رقم برای برخی ایرلاین ها به 70 درصد می رسد.

9 اسفند 1400

معرفی اعضای شوراهایی پروانه ساخت و پروانه نمایش آثار غیرسینمایی

تهران (پانا) - طی احکام جداگانه ای از سوی رئیس سازمان سینمایی، هفت عضو شورای پروانه ساخت آثارغیرسینمایی و شورای پروانه نمایش آثارغیرسینمایی منصوب شدند.

19 بهمن 1400

بهترین جشنواره های آیینی و ملی غذا، طعم سرزمین های دوردست! (قسمت دوم)

جشنوارههای آیینی و فستیوالهای غذا وقتی با هم در می آمیزند، روزنه ای خوش طعم از ریشه های کهن مردمان سرزمینهای مختلف کره زمین پدید می آورند. با بهترین جشنوارههای غذا همراه خبرنگاران باشید.

18 بهمن 1400
تعداد: (485)