ایرانسل نشان ویژه روابط عمومی دیجیتال ایران را دریافت کرد

به گزارش مجله روگذر، ایرانسل، همچون سال های گذشته، پیروز به دریافت لوح تندیس نشان ویژه روابط عمومی دیجیتال و تندیس و لوح جایزه ملی روابط عمومی برتر از هجدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و نوزدهمین جشنواره بهترین های روابط عمومی ایران، با کسب بیشترین امتیازهای لازم از ارزیابی های تخصصی شد.

ایرانسل نشان ویژه روابط عمومی دیجیتال ایران را دریافت کرد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، هجدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و مراسم پایانی نوزدهمین جشنواره بهترین های روابط عمومی ایران، با پیغام ویدیویی خانم تسوکو سوقی هارا رئیس و آقای فیلیپ شفرد دبیرکل انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA) و سخنرانی دکتر علی سلاجقه معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و دکتر مریم جلالی معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، صبح و عصر امروز سه شنبه 22 آذر 1401، با حضور فعالان ارتباطات و روابط عمومی ایرانی و بین المللی، در سالن اصلی مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار گردید.

در این سمپوزیوم که با حمایت انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA) برگزار گردید، متخصصان رشته ارتباطات و روابط عمومی، طی سخنرانی ها و کارگاه های تخصصی، آخرین یافته ها و دیدگاه های خود را در مورد موضوع روابط عمومی در جهان شبکه ای، برای حاضران در مراسم، تشریح کردند.

در این مراسم، بر اساس رأی هیأت داوران، روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به علت کاربرد سیستم ها و رسانه های دیجیتال در ارتباط با جامعه، توجه به روابط عمومی آنلاین و استفاده از شبکه های اجتماعی در امور ارتباطی، شایسته دریافت لوح تندیس نشان ویژه روابط عمومی دیجیتال کشور شناخته شد و مورد تقدیر نهاده شد.

ایرانسل بعلاوه، به علت رعایت استانداردهای حرفه ای (علمی-صنفی) و مدیریت راهبردی روابط عمومی، خلاقیت در کار و داشتن کیفیت و کمیت مناسب فعالیت ها در موضوع ارتباطات الکترونیکی و مجازی، تندیس و لوح جایزه ملی روابط عمومی برتر را از نوزدهمین دوره جشنواره بهترین های روابط عمومی ایران دریافت کرد.

در این رویداد، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، ضمن استقبال از برگزاری رویدادهایی از این دست، خواهان توجه هر چه بیشتر سازمان ها و نهادهای دولتی و غیردولتی به نقش روابط عمومی در زمینه ارتباط با افکار عمومی شد.

معاون صنایع دستیِ وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هم در سخنان خود، نقش روابط عمومی ها در توسعه صنعت گردشگری را با اهمیت ارزیابی کرد و با ارائه گزارشی از شرایط اقدامات وزارت متبوع خود در حوزه روابط عمومی، خواهان توجه به دستاوردهای نشست های علمی در این حوزه، در جهت تقویت نقش آفرینی روابط عمومی در سازمان ها شد.

رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA)، نیز در یک پیغام ویدیویی به این مراسم، ابراز امیدواری کرد سند نهایی این رویداد، که حاوی خطوط اصلی در شکل دهی و توسعه روابط عمومی شبکه ای خواهد بود، در اختیار دست اندرکاران روابط عمومی جهان قرار گیرد.

دبیرکل این انجمن نیز، در سخنان ویدیویی خود، ضمن قدردانی از برگزیدگان این رویداد، بر استفاده هر چه بیشتر از دستاوردهای علمی این سمپوزیوم در حوزه اجرایی تأکید کرد.

هجدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی، در هنگامه ای که جهان با مفاهیمی مانند شبکه های اجتماعی و حوزه عمومی شبکه ای سر و کار دارد، موضوع روابط عمومی شبکه ای را در دستور کار خود قرار داد تا با روش علمی-پژوهشی و مشارکت استادان ایرانی و خارجی و حمایت انجمن بین المللی روابط عمومی، به یک بیانیه و جمع بندی علمی، درباره قدرت و مدیریت شبکه ای، به عنوان یک رویکرد نو در روابط عمومی دست یابد.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 22 آذر 1401 بروزرسانی: 22 آذر 1401 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 2221

به "ایرانسل نشان ویژه روابط عمومی دیجیتال ایران را دریافت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرانسل نشان ویژه روابط عمومی دیجیتال ایران را دریافت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید