تست شخصیت؛ کدام خانواده واقعی نیستند؟

به گزارش مجله روگذر، بدونیم: اگر می خواهید بدانید چگونه اولین روابط شما شخصیتتان را شکل داده است، این تست روانشناسی را امتحان کنید.

تست شخصیت؛ کدام خانواده واقعی نیستند؟

سلامت در روابط به اندازه سلامت جسم اهمیت دارد. طبق تحقیقات کسانی که از انزوای اجتماعی رنج می برند به اندازه کسانی که فعالیت جسمی زیادی ندارند در معرض التهاب و بیماری قرار می گیرند. اولین روابط ما در دوران کودکی با خانواده شکل می گیرد و مشخص نماینده نگرش ما به جهان می گردد.

با دقت به تصویر زیر نگاه کنید. به نظر شما کدامیک خانواده واقعی نیستند؟ احتیاج نیست زیاد فکر کنید در این تست به حرف دلتان گوش اعتماد کنید. بعد از انتخاب نتیجه تست را در زیر ببینید.

خانواده شماره 1

اگر شماره 1 را انتخاب نموده اید فردی خانواده گرا نیستید حداقل نه به شکل سنتی. شما با دوستان تان مثل یک خانواده واقعی رفتار می کنید و به آن ها یاری می کنید شما را شاد نمایند. همواره سعی می کنید خوبی ها را به زندگی دیگران بیاورید. شاید در خانواده ای عظیم شده اید که پدر نقش زیاد قوی و پر رنگی نداشته است به همین علت نهایت تلاشتان را برای کسانی که به شما احتیاج دارند می کنید درست مثل مادرتان.

این خانواده شاید شادترین نباشد، اما یک خانواده واقعی است. مادر مراقب فرزند است دستش را گرفته و از او در مقابل پدری که مراقبش نیست محافظت می نماید. از آن جا که دوست ندارید هیچ کس دیگری مثل شما زندگی کند این خانواده را به نام خانواده غیرواقعی انتخاب نموده اید.

خانواده شماره 2

اگر خانواده شماره 2 را انتخاب نموده اید فردی خانواده گرا هستید. هیچ چیزی به اندازه خانواده برای شما اهمیت ندارد. معتقدید که خانواده باید بر اساس اعتماد و تعهد تشکیل گردد. احتیاج های خانواده را در اولویت قرار می دهید و گاهی اوقات برای راضی کردن کسانی که دوستشان دارید احتیاج های خودتان را نادیده می گیرید.

نظر شما این است که افراد داخل این عکس شبیه یک خانواده واقعی نیستند. پدر و مادر هیچ توجهی به فرزند ندارند و فرزند هم سعی نمی نماید دست پدر و مادرش را بگیرد. آن ها مثل غریبه هایی هستند که با هم راه می فرایند. شما به نام یک فرد خانواده گرا این عکس را به نام خانواده غیرواقعی انتخاب نموده اید.

خانواده شماره 3

اگر خانواده شماره 3 را انتخاب نموده اید احتمالا در یک خانواده از هم گسیخته عظیم شده اید. به خاطر دوران کودکی سختی که داشته اید به سختی می توانید به دیگران اعتماد کنید. مضطرب هستید و ارتباط برقرار کردن با دیگران برای شما کار سختی است. دائم نگران آینده هستید و بیش از حد به هر مسئله ای فکر می کنید.

افراد داخل این عکس خانواده شادی هستند. پدر و مادر دست در دست هم پیاده روی می نمایند و پدر دست فرزند را گرفته است. به علت این که در یک خانواده از هم گسیخته عظیم شده اید منفی گرا هستید و اعتقادی به وجود روابط سالم ندارید. شما معتقدید خانواده واقعی وجود ندارد به همین علت خانواده شماره 3 را به نام یک خانواده غیر واقعی انتخاب نموده اید.

منبع: برترین ها
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1806

به "تست شخصیت؛ کدام خانواده واقعی نیستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست شخصیت؛ کدام خانواده واقعی نیستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید