کوشش یک بانوی معلول برای موفقیت در پاراآسیایی جاکارتا بدون مربی

به گزارش مجله روگذر، پرتاب گر وزنه کلاس F34 از اینکه بدون مربی تمرین می نماید، گلایه دارد اما با این حال به کسب مدال امیدوار است.

کوشش یک بانوی معلول برای موفقیت در پاراآسیایی جاکارتا بدون مربی

فرشته مرادی مقدم در گفت وگو با خبرنگار مجله روگذر منطقه لرستان، اظهار کرد: قبلاً با مصطفی بهرامی مربی تیم ملی در استادیوم تختی خرم آباد تمرین داشتم اما اردیبهشت ماه و بعد از اینکه جواز حضور در پاراآسیایی را به دست آوردم، دیگر اجازه نمی دهند با مربی ام کار کنم.

وی ادامه داد: به آقای بهرامی گفته اند با من تمرین نکند، چون مربی مرد نمی تواند در تمرینات بانوان حضور داشته باشد اما با این شرایط خیلی به بنده لطمه می زنند و بدون مربی کارم خیلی سخت است. مرادی مقدم تأکید کرد: بازی های پاراآسیایی یک رقابت معمولی نیست و تنهایی باید خودم را برای کسب مدال آماده کنم. خواهرم کمکم می نماید و با حضور در تمرینات، وزنه هایی که پرتاب می کنم را برایم می آورد. این ورزشکار لرستانی تأکید کرد: انتظار دارم در این چند روز که به آغاز بازی های پاراآسیایی مانده، اجازه دهند آقای بهرامی به تمریناتم نظارت داشته باشد. وی با بیان اینکه مهم ترین رقیبم ورزشکار چینی است، اضافه نمود: با اینکه کار سختی در پیش دارم اما رکوردهایم خوب است و امیدوارم بتوانم روی سکو قرار بگیرم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 112

به "کوشش یک بانوی معلول برای موفقیت در پاراآسیایی جاکارتا بدون مربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش یک بانوی معلول برای موفقیت در پاراآسیایی جاکارتا بدون مربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید