تیم فولاد به ما امانت داده شده است، لیگ باید اسفند تعطیل می شد

به گزارش مجله روگذر، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، حسین کعبی درباره شرایط تمرینات بازیکنان تیم فولاد گفت: زمانی که در اواخر سال قبل تمرین تعطیل شد، یک برنامه به بازیکنان دادیم و هر چند وقت برنامه جدیدی به بازیکنان داده می گردد. ما مربیان هم هر روز تمرینات بازیکنان را چک می کنیم تا بازیکنان در شرایط مناسب بدنی قرار داشته باشند. اگرچه تمرین خانگی با تمرین گروهی متفاوت است و قرار دادن بدن بازیکنان در شرایط مناسب آن هم با تمرینات خانگی بسیار سخت است و حتی امکان مصدومیت نیز وجود دارد. مربیان احتیاج دارند تا بازیکنان را سالم در اختیار داشته باشند و به نظر من بهتر است تا شرایط ادامه لیگ به تیم ها اعلام گردد تا هر تیم بتواند برنامه ریزی کند.

تیم فولاد به ما امانت داده شده است، لیگ باید اسفند تعطیل می شد

مربی فولاد خوزستان ادامه داد: به نظر من سه تا چهار هفته پیش از آغاز مسابقات زمان احتیاج است تا تیم ها هماهنگ گردد. هر تیم در ابتدای فصل و همچنین نیم فصل بدن سازی نموده و اکنون باید یک بار دیگر این کار را انجام بدهد و همین موضوع کار را سخت خواهد نمود. در اسفند ماه بهترین تصمیم، تعطیلی لیگ بود که همه تیم ها احترام گذاشتند و امیدوارم که تصمیم مناسب گرفته گردد.

کعبی درباره حضور پیشکسوتان در باشگاه فولاد توضیح داد: باید تشکر ویژه ای از آقای نکونام و آقای آذری داشته باشم که به خانه خودمان برگشتیم. من در فولاد عظیم شدم و پس از فولاد به السد قطر رفتم و اکنون به تیمم بازگشتم تا در خدمت طرفداران و البته تیم شهر خودم باشم. زمانی که آقای نکونام موضوع را با آقای آذری مطرح کردند، ایشان نیز نظر کاملا مثبتی درباره حضور من داشتند و امیدوارم که بتوانم برای تیمم مثمر ثمر باشم و در کنار هم بهترین نتایج را کسب کنیم.

دفاع راست سابق تیم ملی ایران درباره امکانات باشگاه فولاد در مقایسه با دیگر تیم ها نیز گفت: تیم فولاد همواره از نظر امکانات فوق العاده بوده و واقعا حرفه ای است. همواره کنفدراسیون آسیا مهر تایید را بر امکانات باشگاه فولاد زده و شاید یکی دو باشگاه دیگر در ایران باشند که اینگونه باشند، قطعا باشگاه فولاد قدم های عظیمی برای درخشش برخواهد داشت، اگرچه کاری سخت اما شدنی است.

کعبی همچنین درباره تفاوت مربی گری و بازیگری نیز گفت: بازیکنی و مربی گری دو جهانی متفاوت دارند، وقتی بازیکن هستید پس از انتها تمرین یا بازی کیف خود را بر می دارید و به خانه می روید اما وقتی مربی باشید پس از انتها تمرین کار شما آغاز می گردد، بالاخره فشار اصلی روی سرمربی و کادرفنی است. ما بیرون از زمین همگی رفیق هستیم اما درون زمین کار را جدی دنبال می کنیم تا به خوبی پیش برود. فولاد به ما امانت داده شده و باید به بهترین شکل از این امانت گران بها مراقبت کنیم.

مربی تیم فولاد خوزستان ادامه داد: آقای نکونام در کارش کاملا جدی است و واقعا شغلش را دوست دارد. ما از نزدیک می بینیم که چگونه و چقدر برای تیم وقت می گذارد. همه ما می خواهیم که فولاد بهترین عملکرد را در لیگ داشته باشد و همه تلاشمان برای این موضوع است.

مدافع راست سابق فولاد همچنین گفت: موفقیت یک روزه به دست نمی آید و باید به مدیرعامل فرصت داد تا تفکراتش را در باشگاه بپروراند و همچنین سرمربی تا تیم دلخواهش را بسازد. من فکر می کنم که باشگاه فولاد با اعتمادی که به آقای آذری و نکونام نموده، می تواند در فوتبال ایران و سپس آسیا بدرخشد. با تمام احترامی که برای دیگر مدیران قائل هستم، اما هیچگاه مدیری را ندیده ام که به مانند آقای آذری کار کند و برای باشگاهش وقت بگذارد، شما می بینید که آقای آذری هر روز امور باشگاه را پی گیری و حتی شرایط زمین های چمن را کنترل می نماید. برای ایشان مهم است که وقتی تمرینات آغاز شد یک زمین خوب و آماده در اختیار تیمش باشد تا آقای نکونام و بازیکنان بدون دغدغه بتوانند برای مسابقات آماده شوند. امیدوارم که مسئله کرونا در تمام جهان حل گردد و آرامش به تمام جهان بازگردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 1056

به "تیم فولاد به ما امانت داده شده است، لیگ باید اسفند تعطیل می شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم فولاد به ما امانت داده شده است، لیگ باید اسفند تعطیل می شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید