جذب مهاجم جدید برای پرسپولیس: تایید نشد

به گزارش مجله روگذر، برانکو هیچ بازیکنی را برای خرید به باشگاه معرفی نکرده و البته با جدایی بازیکنان فعلی پرسپولیس هم تنها در صورتی موافقت خواهد نمود که بحث لژیونر شدن آنها در میان باشد.

جذب مهاجم جدید برای پرسپولیس: تایید نشد

به گزارش مجله روگذر ، گفتند کمبود ها برانکو را کلافه نموده و او افتاده دنبال بازیکن. به طور معین از جذب یک مهاجم ایرانی خبر داده بودند. آنهم در حالی که ممنوعیت بازی دریافت از مهدی شریفی در نیم فصل برداشته می گردد و با توجه به حضور شیری، نعمتی هم دوباره به بخش تهاجمی تیم بازخواهد گشت.

غیر از او، مهدی ترابی و عالیشاه هم می توانند در خط حمله به علیپور و منشا یاری نمایند. برای همین است که آقای سرمربی میلی به جذب بازیکن جدید ندارد. این البته بر خلاف چیزی است که اخیرا شنیده ایم اما این را هم می دانیم که برانکو ایوانکوویچ معمولا در مورد بازیکن ریسک نمی کند و پیش از این هم به باشگاه گفته بود که غیر از همان چهار بازیکنی که اول فصل با آنها توافق شده (سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شیری و مهدی شریفی) به بازیکن دیگری احتیاج ندارد.

حرف امروز او هم همین است. برانکو در واکنش به شایعه این روزها به مدیران باشگاه اعلام نموده که لزومی به خرید بازیکن جدید نمی بیند و تیمش تنها در صورتی به بازیکن جدید احتیاجمند خواهد شد که از بازیکنان فعلی اش کسی برود. مرد کروات هیچ بازیکنی را برای خرید به باشگاه معرفی ننموده و البته با جدایی بازیکنان فعلی پرسپولیس هم تنها در صورتی موافقت خواهد نمود که بحث لژیونر شدن آنها در میان باشد.

2 – 300

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 30 بهمن 1397 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 73

به "جذب مهاجم جدید برای پرسپولیس: تایید نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جذب مهاجم جدید برای پرسپولیس: تایید نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید