استقلال فکر کشاندن دربی به پنالتی را اصلا نکند ، پرسپولیس با گل های این دو بازیکن صد در صد قهرمان است

به گزارش مجله روگذر، پیشکسوت سرخ ها گفت: سرمربی استقلال دائماً دنبال بهانه است و اگر برترین داور خارجی هم بیاورند باز هم دنبال بهانه ای دیگر است.

استقلال فکر کشاندن دربی به پنالتی را اصلا نکند ، پرسپولیس با گل های این دو بازیکن صد در صد قهرمان است

به گزارش خبرنگاران جمشید شاه محمدی مهاجم اسبق پرسپولیس معتقد است تیم استقلال تیمی تک محوری است و تمام قدرت این تیم در فاز حمله روی ساق های یک بازیکن نهفته است که با مهار این بازیکن به وسیله بازیکنان خط دفاعی پرسپولیس که برترین بازیکنان دفاعی لیگ برتر هستند قادر به کار خاصی نخواهد شد.

در رابطه با تقابل اندیشه های یحیی با سرمربی پرتغالی تیم استقلال چه تیمی را برنده می دانید؟

به نظرم تیم استقلال تیمی تک محوری است و بیشتر روی حملات قایدی، برنامه گلزنی این تیم شکل می گیرد اما پرسپولیس، تیم محور است و بازیکنان این تیم با توجه به قدرتی که در کارهای گروهی دارند و تیم محور هستند، موجب می شود که شانس بیشتری برای موفقیت داشته باشند چون در یک جمله کار گروهی بازیکنان پرسپولیس بهتر است و بازیکنان این تیم می توانند با کار تیمی بهترشان تیم استقلال را تحت فشار قرار داده و به خواسته شان برسند.

به نظرتان خط دفاع پرسپولیس می تواند از عهده مهار قایدی برآید؟

پرسپولیس برترین مدافعان لیگ را در اختیار دارد به همین علت حتماً با داشتن چنین مدافعانی مهار قایدی خیلی سخت نیست چه بسا که همه دیدند در دربی برگشت چگونه قایدی مهار شد و نتوانست کاری انجام دهد و جز یک حرکت که در ابتدای بازی انجام داد در طول نود دقیقه اصلاً نتوانست کار خاصی انجام دهد و جزو بی خطرترین بازیکنان تیم رقیب بود.

شگرد قایدی چیست و چگونه می توان این بازیکن را مهار کرد؟

قایدی بازیکنی انفجاری است که معمولاً با مکث دادن و به نوعی شوک دادن از سمت راست خودش نفوذ می نماید که اگر از این جناح اجازه نفوذ او بسته شود و کمی نسبت به او فاصله داده شود حتماً قایدی مهار خواهد شد و کار خاصی انجام نخواهد داد.

در رابطه با نظر ساپینتو که گفته باید داور خارجی برای دربی 101 بیاورند چه نظری داری؟

سرمربی استقلال دائماً دنبال بهانه است و اگر برترین داور خارجی هم بیاورند باز هم دنبال بهانه ای دیگر است. از این رو، این حرف ها بهانه است. در فوتبال تیمی برنده می شود که بتواند تیمش را بخوبی راهنمایی کند و اگر تیمی قوی باشد کس دیگری نمی تواند کار دیگری انجام دهد. از این رو ساپینتو هر کاری که دلش می خواهد انجام دهد اما اگر داور دربی خارجی هم بود ساپینتو بهانه دیگری می آورد. مشکل ما داور نیست مشکل ما نبودن وی ای آر است به همین علت وقتی داور خارجی هم بیاورید اما وی ای آر نباشد آن موقع داور هم نمی تواند کار خاصی انجام دهد. پس ساپینتو بی جهت به داوران ایرانی که جزو برترین و زحمتکش ترین افراد هستند حمله نکند چون اشتباه داوری در همه جا هست حتی در برترین لیگ های جهان اما تفاوت ما با آنها در این است که ما وی ای آر نداریم اما لیگ های اروپایی دارند و این مسأله است که اشتباه داوران خارجی را پاک می نماید اما ما چون یاری داور ویدیویی نداریم برخی اشتباهات باقی می ماند که این امر به اشتباه داوران بازنمی شود. این کمبود هم تقصیر داوران ما نیست چون ما این همه جوان نخبه داریم و حتماً بچه های دانش بنیان ما می توانند و می توانستند وی ای آر را فراهم نمایند اما عزمی از طرف فدراسیون و کمیته داوران وجود نداشت.

نتیجه بازی روز چهارشنبه را چگونه پیش بینی می کنید؟

پرسپولیس صددرصد قهرمان می شود و عیسی یا ترابی هم گل قهرمانی پرسپولیس را خواهند زد البته اگر این بازی به وقت های اضافه هم کشیده شود ما برترین دروازه بان ایران را داریم که حتماً چند پنالتی بازیکنان استقلال را می گیرد و شرایط قهرمانی پرسپولیس را مهیا می سازد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 خرداد 1402 بروزرسانی: 11 خرداد 1402 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 2297

به "استقلال فکر کشاندن دربی به پنالتی را اصلا نکند ، پرسپولیس با گل های این دو بازیکن صد در صد قهرمان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال فکر کشاندن دربی به پنالتی را اصلا نکند ، پرسپولیس با گل های این دو بازیکن صد در صد قهرمان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید