جدیدترین پیشنهاد پرسپولیس به سعید صادقی

به گزارش مجله روگذر، سعید صادقی هافبک ملی پوش تیم گل گهر سوژه اصلی این روز های بازار نقل وانتقالات ایران است، بازیکنی که همزمان مذاکراتش با استقلال و پرسپولیس در جریان بوده و هنوز جواب قطعی به هیچ کدام از این باشگاه ها نداده است.

جدیدترین پیشنهاد پرسپولیس به سعید صادقی

به گزارش خبرورزشی، در همین زمینه نیز یکشنبه شایعاتی پیرامون توافق باشگاه پرسپولیس با صادقی مطرح شد و حتی مدیران این باشگاه در انتظار عقد قرارداد رسمی با این بازیکن بودند، اما فعلاً همه چیز روی هواست!

مذاکرات متعدد پرسپولیس با سعید صادقی باعث شده است تا این باشگاه در نهایت چند روز پیش پیشنهاد نهایی خود به این بازیکن را ارائه کرد و صادقی هم از پرسپولیسی ها مهلت خواست.

مدیران پرسپولیس معتقدند نباید به هیچ وجه نظم و انضباطی اقتصادی و یکپارچکی در قرارداد بازیکنان این تیم به هم بخورد و به همین علت نیز سقف پیشنهاد اقتصادی خود به سعید صادقی را ارائه دادند.

لازم به ذکر است آخرین پیشنهاد اقتصادی پرسپولیس به صادقی 12 میلیارد است که مشابه رقم قرارداد ملی پوشانی، چون علیرضا بیرانوند و مرتضی پورعلی گنجی می باشد. صادقی که پیشنهادات بالاتر از این رقم را هم در جیب دارد، ترجیح می دهد جایی بازی کند که دیده گردد.

به همین علت سعید از بین پرسپولیس و استقلال سعی می نماید تیم آینده خود را انتخاب کند. آخرین اخبار از صادقی این است که این بازیکن با پرسپولیس به توافق کلی رسیده و مسئله ای برای پرسپولیسی شدن ندارد. او بعلاوه طی روز های گذشته با یحیی گل محمدی هم به صورت تلفنی صحبت کرد و تقریبا سرمربی پرسپولیس صادقی را راضی کرد تا دوباره شاگردش گردد.

با این حال چرا صادقی قراردادش را با پرسپولیس امضا نمی نماید؟

آنطور که شنیدیم مشکل صادقی در امضای قرارداد با پرسپولیس به پیش پرداخت این بازیکن مربوط می گردد. سعید با پیشنهاد اقتصادی پرسپولیس کنار آمده و توافقات هم صورت گرفته است، ولی این بازیکن و مدیربرنامه هایش خواستار پیش پرداخت 5 میلیاردی شدند.

موضوعی که با مخالفت مدیران پرسپولیس روبرو شده و آن ها نمی خواهند این رقم را پرداخت نمایند. باشگاه پرسپولیس در آخرین صحبتی که با مدیربرنامه های صادقی و خود این بازیکن داشتند، به آن ها اعلام کردند که فقط 3 میلیارد تومان به عنوان پیش پرداخت به این بازیکن خواهند داد. کاری که با سایر بازیکنان تازه پرسپولیس مثل بیرانوند، پورعلی گنجی، اسماعیلی فر، رفیعی و گولسیانی انجام دادند. باشگاه پرسپولیس به هیچ وجه نمی خواهد نظم اقتصادی و توازن در تیمشان به هم بخورد و از همین رو تا این لحظه راضی به پرداخت 5 میلیارد به صادقی نشدند. به نظر می رسد به زودی تکلیف پرسپولیسی شدن سعید معین خواهد شد و این بازیکن تیم فصل آینده خود را انتخاب خواهد نمود.

منبع: فرارو
انتشار: 30 تیر 1401 بروزرسانی: 30 تیر 1401 گردآورنده: rugozar.ir شناسه مطلب: 2143

به "جدیدترین پیشنهاد پرسپولیس به سعید صادقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین پیشنهاد پرسپولیس به سعید صادقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید